Dobry den,chcem Vas poprosit o radu ohladne vysporiadania bsm po rozvode. Sme rozvedeni viac ako rok a dodnes nemame vysporiadane bsm. Chcem sa dohodnut,ale zatial sa tomu ex vyhyba a mne uz dochadza trpezlivost. Mali sme vo vlastnictve dva byty...jeden sluzobny,ktory bol vlastne vynaty z bsm a potom jeden,ktory sme splacali cez hypoteku. Bola uhradzana z ex uctu,ale ja som mu poukazovala na jeho ucet polovicu. Co sa tyka uctov s financiami,mali sme tiez dva ucty..kazdy akoby svoj,ale s disp.pravom toho druheho.