Dobrý večer,pán advokát.Niekoľkokrát som Vám už položila rôzne právne problémy mojich známych a rodinných príslušníkov.Nakoniec som prinútená poprosiť Vás o radu pre seba a svoju 23-ročnú dcéru,hoci som si myslela,že mám všetko pod kontrolou.Môj problém je trošku komplikovaný,preto skúsim postupne.Dcérka mala pol roka,keď sme sa s manželom rozviedli a odvtedy som ju vychovávala úplne sama až do dnes.Otec jej platil smiešne výživné,ale nechala som to tak.Keď moja dcéra Monika nastúpila na vysokú školu,požiadala som súd o zvýšenie výživného,čo sa aj stalo,síce so značným odporom a napádaním,a