reklama

Archív právnej poradne - Advokát Bános

Povinnosť!?

10. 04. 2014 - 10:32, od ruslana

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať,mám s bývalým priateľom po dohode súdom určenú striedavú starostlivosť o syna,6týždňov je syn u mňa a 2týždne u otca,je mojou povinnosťou na tieto 2týždne syna kompletne zbaliť (oblečenie,hyg.potreby,hračky,...)a takto ho dať otcovi? Prosím o vysvetlenie,čo som povinná,a čo nie,bolo mi povedané,že pri striedavej starostlivosti,by mal mať syn všetko aj u svojho otca,je to pravdou? Ďakujem,pekný deň prajem.

DEDENIE DLHOV

09. 04. 2014 - 23:35, od megy017

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, na riešení jednej situácie ktorá nastala v našej rodine. Zomrel nám ocino, sme štyria súrodenci a mama. Po ocovi ostalo veľa dlhov a mama má nízky príjem /cca 200€ /a mama nemá žiadne majetky, a náš rodinný dom otec prepísal ešte pred 3-tromi na svojho syna a taktiež všetok majetok /pozemky/ a my ako deti sme zárobkovo činní a plnoletí.


reklama

zrusenie prenajmu

08. 04. 2014 - 17:53, od eva00

Dobry den! 2013.november som prenajala rod.dom. V zmluve bol dvojmesacna vypovedna lehota,a majitel my dal papier zrusenie prenajmu!Majitel sa musi vratit do domu byvat! Takze 15.maja musim opustit dom! Hovorila som majitelovy,ze koncom juna sa viem s detmi vystahovat,kvoli financiam!jeho to nezaujima,aj tak nas vystahuje z domu,popri tomu mame zmluvu do 15.novembrd.2014. Taku moznost nam dal,ze mozme zostat do novembra,ale musi zvysit najomne! To sme odmietli! Ani zmluve nie je,ze moze zvysit najomne! Prosim poradte my! Dakujem!

Ako postupovať

07. 04. 2014 - 19:15, od Adrianna

Dobrý večer ! Chcela by som sa opýtať , čo máme robiť ako postupovať ?? Môj manžel je spoluvlastníkom pozemku / je ich 18 / a jedna pani dcéra spoluvlastníčke nám bráni vstupu na tento pozemok /nie len nám ale všetkým / !



Predbezne strhnute peniaze!

04. 04. 2014 - 13:02, od emilzlunebergu

Dobry den Vam prajem, chcel by som sa na Vas obratit s tymto problemom: Niekedy v roku 2011 som prekrocil rychlost a bol som namerany. O nejaku dobu neskor som si v schranke nasiel zlty papierik s mojim menom, kde "krstne meno" bolo nespravne, tym padom mi na poste nemohli vydat zasielku. Tak som ihned telefonicky kontaktoval policiu a Pani v telefone mi povedala, ze mi teda pride domov nove vyjadrenie o zaplateni sankcie.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama