Blogy používateľa all

U zubára

15. 12. 2017 - 13:56, od dasa_

Tak som bola včera u zubára. Myslela som, že iba normálna preventívka (absolvujem 2 do roka). No tentokrát to bolo horšie, odchádzala som o stovku ľahšia. No čo už človek narobí.

 

Zubár sa presťahoval do nových priestorov. Všetko vonia novotou. Krásne zariadené.

Už pri vchode majú poličku na prezutie. Treba dať na nohy návleky. Celkom to chápem, nemusia toľko upratovať.

Tiež potrebujem „řvát“

12. 12. 2017 - 14:55, od Evka1223

alebo poplakať si či pofňukať. Problém mi to nevyrieši, ale aspoň psychike na chvíľku odľahčí. Ibaže mi nejde ani jedno ani druhé ani tretie. Čo teda? Hm ..... žeby sa smiať či aspoň pochichotať. Veď smiech lieči....na všetky neduhy najlacnejší „liek“.

Potrebujem "řvát ..."

11. 12. 2017 - 20:21, od Kamila

Aj som toho napísala viac, aj si to nedopatrením vymazala, takže asi ostanem, len pri základnej potrebe, posledných dní, aspoň miestami kričať. ... Tešenie sa na Vianoce si nechám, na neskôr, alebo pomedzi to. Vianoce majú veľkú moc. Nič nové sa nedeje, len toho nič je posledné obdobie na mňa veľa ... "Budem se rvát, budeme řvát ..."

prosiiim o radu

01. 12. 2017 - 10:57, od Sofia25
Co znamena ked mi prislo zo socialnej poistovni ze mam narok na matersku vo vyske 0,74130000 Eur na den :-) ? To si mam dat krat 30 dni ? Ved to je smiesne.Alebo ja tomu nechapem spravne ? Prosim o radu.

neviem vyplnit tlacivo na matersku

30. 11. 2017 - 14:06, od Sofia25

Dobry den,

bola som na soc.poistovni a povedali mi ze mam narok na matersku ktoru neviem vyplnit kebo tam je toho vela a pise tam nieco o nemocenskom poisteni a ja neviem co tam vypisat.Najradsej by som sa nato vykaslala na cele vypisovanie ktore Vam nikto na soc.nepomoze vyplnit.Rodicovsky prispevok je jednoduhsie vypisat.Neviem co s tym.

A tiez neviem kedy pride prva materska ked termin porodu mam 7.12.2017. 

Auuu, moj zadok! aneb rozprávka o ježkovi...

29. 11. 2017 - 21:32, od aramana

Neviem už kde konkrétne a kedy sa zrodil počiatok nášho "vzťahu", viem len s istotou povedať že akonáhle sme o sebe vedeli, neprestali sme na seba mysliet, citit sa, vnímať sa každou minútkou, každou sekundou...nebolo minutky aby som na neho nemyslela...zrazu všetky plány, všetky rozhodnutia som bola ochotná podriadiť jemu...celé dni bol so mnou a to nás zbližovalo stále viac  a viac...čokoľvek nové som sa o ňom dozvedela, snažila som sa porozumieť, pochopiť, pretaviť do nášho "vzťahu"...leteli dni a ku dňom sa pridali noci, kedy každá moja myšlienka bola venovaná jemu, kedy každá veta

(Pred)vianočné všeličo

29. 11. 2017 - 12:42, od Iwa

Ako zvyčajne pre Vianocami, dejú sa veci čarovné alebo "čarovné" Veľký úsmev Zadarilo sa mi schudnúť a v pondelok som si kúpila krásne menčestráky veľkost 36. Šťastná jak blcha som bola, aj keď na stehnách by to mohlo byť o centimetrík volnejšie, ale na páse a zadku sedia (ako riť na šerbli). Ešte som sa doma povykrúcala pred zkadlom a potom mi to došlo.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama