Blogy používateľa all

Je ťažké byť ženou

13. 11. 2017 - 09:38, od Kamila

alebo, čo sa stane, keď vy pustite, žienku "domácu" medzi ľudí - ženy. Úsmev

Úplne neplánovane som sa po roku znova ocitla na akcii Umenie byť ženouv KE. Po dvoch náročných mesiacoch a zistení, že zďaleka neskončili ..., som potrebovala úlet, ísť medzi ľudí, dopriať si aj iné rozptýlenie ako pravidelné návštevy lekárov ...

rodicovsky prispevok

11. 11. 2017 - 20:56, od Sofia25

Dobry vecer, chcela by som sa informovat ohladom rodicovskeho prispevku. Ide o to ze dna 14.3.2017 som ukoncila dohodu  ( v Kosiciach ) v praci ale aj pocas dohody som bola v evidencii na UPSVaR.Tak som otehotnela ( zistila som to 3.4.2017 ked som uz nepracovala na dohodu  )a moja povinnost bola odniest na socialnu poistovnu potvrdenie od gynekologa termin nastupu na matersku. ( Termin porodu mam 2-7.12.

Autom po východnej Európe počas Vianoc

09. 11. 2017 - 21:43, od filipka

Nuž, nebol to môj nápad. Našiel sa blázon, čo v partii horalov hľadal parťáka na cestovanie, he-he a ja som sa mu musela ozvať!  Bože, ísť len tak bezcieľne Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Albánsko, Macedónsko, možno až do Turecka. Parťák si bere lyže, chce niečo zlyžovať. Nejaké konkrétnu trasu nemáme, pamiatky, zaujímavosti, hory, na čo natrafíme po ceste... WAU! Poflakovanie presne podľa môjho gusta. Konečne možnosť využiť vianočné voľno, nebudem len sedieť na riti pri deťoch, ako vždy. A že chalana nepoznám?

35+4 tt

06. 11. 2017 - 17:40, od Sofia25

dobry vecer.chcela by som radu.Som v 35+4 tt a mam uz dost dolu brusko.Vsetko to tlaci na mocovy mechur a mam zlte vytoky.K tomu vsetkemu mam zlatu zilu uz tyzden( robim si sedavy kupel v dubovej kore ) a opuchaju mi nohy.Termin mam 2-7.12.2017 myslite ze by to mohlo byt aj skor ?Nemam ziadne bolesti no v noci ked stavam na wc bolia ma krize. uz sa citim ako slon.Nic nevladzem.Max ist do obchodu a navarit.Je to moje druhe tehotenstvo po 10-tich rokoch.a taketo tazkosti som vtedy voooobec nemala iba som zvracala a toto tehotenstvo vobec mi nie je zle.Viem ze nie ste dr.aby ste

Keď farieb ubúda

05. 11. 2017 - 18:57, od Kamila

 Učím sa byť tu a teraz. Moje ľuftovacie prechádzky mi na to dávajú skvelú príležitosť. Často  som kráčala, nevnímajúc nádheru okolo seba, akurát som sa nechávala válcovať nezmyselnými pochodmi svojej hlavy.

Jesenné momentky

30. 10. 2017 - 09:34, od Dzeny

V sobotu sme sa vybrali na chvíľku do lesa. Priznám sa, nechcelo sa mi veľmi, ale nakoniec som bola rada, že som sa prekonala:) 

Čas za oknom

29. 10. 2017 - 09:42, od balalajka

Prší. Či skôr leje? Ponuro, depresívne a chlad.

Proste tak, ako má na jeseň byť.

Teda - ja nemám nič proti slnečnej jeseni, ale tak nejak nás tá neútešnosť pripravuje na zimu.

Z FB sa na mňa vyrojili už Vianoce. Ešte nie - ešte si dám od adventu pokoj, nech si ho vychutnám potom v pokluse naplno.

A tak mi napadá ... jesenná atmosféra. Viete si ju navodiť nejak aj vy doma?

Tak ako sa robí vianočná - sviečky, vianočné vône.

Je vlastne niečím tá jeseň tak "charakteristická". Teda okrem Dušičiek.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama