Prší. Či skôr leje? Ponuro, depresívne a chlad.
Proste tak, ako má na jeseň byť.
Teda - ja nemám nič proti slnečnej jeseni, ale tak nejak nás tá neútešnosť pripravuje na zimu.
Z FB sa na mňa vyrojili už Vianoce. Ešte nie - ešte si dám od adventu pokoj, nech si ho vychutnám potom v pokluse naplno.
A tak mi napadá ... jesenná atmosféra. Viete si ju navodiť nejak aj vy doma?
Tak ako sa robí vianočná - sviečky, vianočné vône.
Je vlastne niečím tá jeseň tak "charakteristická". Teda okrem Dušičiek.