Vážne.A vlastne za to môžem ja, lebo len vďaka mne byvakuje u nás na balkóne.Náš sebevrah je Kúki. Holub prosím pekne. A k tomu ešte navrch poštový.V jednu peknú veternú stredu som sa ešte po svetle vracala domov, keď tu pri vchode do našej bytovky vidím holuba sa chúliť.No - ani by ma nenapadlo také chytiť, lebo mamička ma vychovala, že holuby sú vlastne potkany s krídlami a všetky choroby prenášajú. A vtáčiky na zem padnuté sa nechytajú.Tak som naň hodila rukou jak Pán Boh nad Oravou jak sa hovorí a išla si po svojom.