Blogy používateľa all

O premeškaných šancách

29. 11. 2017 - 10:09, od balalajka

Taká filozofická na mňa ...

Často sa v živote nezastavujem. Bilancujem nerada. Spomínam podchvíľou, ale nie bilančne, skôr nostalgicky.

Som strelec.

Keď vidím príležitosť streliť, vystrelím. Občas trafím capa, občas do čierneho. Občas vraj zraňujem - učím sa tú tetivu sem tam ovládať. Ale treba mi občas zrkadlo na moje činy. Lenže to som ja. Hlavne nech sa niečo deje.

Máme doma sebevraha

28. 11. 2017 - 14:08, od balalajka
Vážne.A vlastne za to môžem ja, lebo len vďaka mne byvakuje u nás na balkóne.Náš sebevrah je Kúki. Holub prosím pekne. A k tomu ešte navrch poštový.V jednu peknú veternú stredu som sa ešte po svetle vracala domov, keď tu pri vchode do našej bytovky vidím holuba sa chúliť.No - ani by ma nenapadlo také chytiť, lebo mamička ma vychovala, že holuby sú vlastne potkany s krídlami a všetky choroby prenášajú. A vtáčiky na zem padnuté sa nechytajú.Tak som naň hodila rukou jak Pán Boh nad Oravou jak sa hovorí a išla si po svojom.

V kníhkupectve

28. 11. 2017 - 09:20, od dasa_

Po nákupoch sme s manželom zablúdili aj do kníhkupectva. Nebolo to také úplne bežné kníhkupectvo. v podstate sa tam nenájdu rýchloobrátkové knihy, ťažko by tam čloek hľadal červenú knižnicu.

termin porodu sa blizi

27. 11. 2017 - 17:53, od Sofia25

Dobry vecer. tak a blizi sa mi termin porodu.2.12. a dalsi 7.12.2017.

Chcela by som to uz mat za sebou ale stale len spim.Takze chodenie po schodoch je minimalne aj ked byvame na tretom bez vytahu,upratujem byt,ani milovanie nepomaha.Casto sa nemilujeme lebo muz robi 10 dni v zahranici a doma je na 4 dni.Alkohol neskusam nie som ten typ lebo sa bojim o male aby som mu neublizila.Tak radte mile zienky co robit aby som porodila skor.Som v 38/4 a uz nevkadzem.Jedno dieta mam a teraz po 10tich rokoch znovu tehotna :-) 

Háveď naša každodenná

18. 11. 2017 - 10:32, od balalajka

Jeseň a zima má jednu velikú výhodu oproti iným ročným obdobiam.

Kým na jar romanticky vzdychám nad prvou včielkou, potom poletujúcou muškou a zatŕpne mi keď mi okolo uší zasviští prvé komárie blues, jeseň a zima je čarovná v tom, že všetká tá okrídloblaná či krovkokrídlia či aká háveď sa niekam skryje.

Ako nič proti nim, ale predsa len, je život krajší keď si môžem beztrestne nechať rozjedený banán či jablko, vzdialiť sa od stola a o 5 minút nenájsť niečo hodujúce na mojom olovrante.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama