Blogy používateľa all

MANNY,VŠETKO NAJLEPŠIE ...

07. 05. 2009 - 07:24, od Aja1

Manny,všetko najlepšie k tvojim dnešným meninám,aby ste boli zdravý a malinký Monásek v zdraví narodil.Bozkávam Objímam Kvietok
Taktiež všetko najlepšie všetkým MonikámZlomené srdce

jedno romantickee leto...

06. 05. 2009 - 22:19, od fantika

ako zacat?hmmm....mala som 14 rokov a svet bol gombicka..Vyplazený jazyk ale zas az tak uuplne nieee..toho casu sme aj my deckaa o praazdninaach museli brigaadovat a zarobit korunku na seba...ja som mala skvelyy flek...Áno moj tatino bol veduuci skladniik v staatnych majetkoch a cez zatvu tam v lete mali kopu roboty...a ja som dostala skveluu praacicku,robila som zapisovatelku

Svetlanke, s laskou :-)))

06. 05. 2009 - 17:28, od magic

Ak mas volnu polhodinku a chces dat mozgu oddychnut...

Otázka : KTO CHOVÁ RYBIČKY ?

Dôležité údaje:
Existuje 5 domov, každý inej farby, v každom dome býva jedna osoba inej národnosti, každý obyvateľ domu pije určitý nápoj, fajčí určitú značku cigariet a chová určité zviera.

Pomocné údaje:
Brit býva v červenom dome.

Švéd má psa.

Čo to je dnes za deň?

06. 05. 2009 - 14:36, od PaBe

Som taká zlostná,nič sa mi dnes nedarí,nič nevychádza,ako by som chcela(ani ako by malo)Smútok A to som zvedavá,čo do večera sa ešte "podarí"...poznáte to,ráno pohodička,aj do školy sme šli v pohode výnimočnej,aj sme stíhali a potom buuum...čo sa dá sa kazí,nič nestíham,nič čo bolo naplánované,nevychádza,zákon schválnosti u mňa dnes funguje dokonale-keď sa darí,tak s

Kam ďalej?

06. 05. 2009 - 06:16, od ivvetta

Dievčatá, mám dcéru, ktorá teraz končí 9. ročník ZŠ. Dala si prihlášku na obchodnú akadémiu a druhú na kozmetičku vizážistku. Prijali ju na obe školy. Teraz sa nevie rozhodnúť kam by chcela ísť. Matematika jej síce bohvie ako nejde. Celý rok básnila o kozmetičke, ale dala si aj na obchodnú akadémiu. Teraz bojuje sama so sebou. Ja som jej len toľko poradila, aby sa rozhodla podľa srdca, čo by radšej robila v živote. Mne školu vybrala pani učiteľka. Ja som chcela ísť na pedagogickú školu, ale učiteľka mi to zatrhla, že to nezvládnem.

Drzte mi palce...

05. 05. 2009 - 18:47, od bigmama

Dievcata, za poslednych 24 hodin sa toho na nas zrutilo tolkoSmútok , ze manzel musi zostat a ja idem sama, kedze nemam koho poslat za mna a Kamilka bola taka tolerantna, vdaka, ze mi tolerovala fakt, ze som nezaplatila zalohu, tak ju nemozem podrazit. Zajtra skoro rano vyrazame, ja a ti moji dvaja anjelikovia. Tak myslite na nas a modlite sa za nas, aby sme stastne dorazili. Uz teraz mam nervy.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama