Blogy používateľa all

Srdcovka

12. 05. 2009 - 21:59, od lobelka

Všetkym žienkam na tejto stranke, či už sú dnes Úsmev ,alebo Smútok , alebo prave Váľam sa od smiechu po podlahe , či potrebujú Objímam , alebo majú práve dosť energie, aby tie objatia a podporu dávali druhým Objímam Objímam Objímam :

moja NAJ, NAJ srdcovka Zlomené srdce , pesnička z Pulnočního kovboje, pesnička, ktorú milujem a ktorú si od svojich 20-tin vždy vypýtam zahrať na gitare:

Je to možné?

11. 05. 2009 - 20:24, od sonia

Dievčatá Kvietok ,stretli ste sa s tým osobne alebo poznáte nejakú ženu ktorá otehotnela aj ked si muž "dával pozor" ?Vyplazený jazyk Mrkám Úsmev ...To znamená že prerušovaná súlož

Trdélko a zlý svet

11. 05. 2009 - 16:43, od adus

Kde bolo - tam bolo, vybralo sa raz také jedno "trdélko" malé do sveta vlakom a aby toho nebolo dosť, nešlo samé, ale vzalo so sebou ešte aj krásnu malú bábiku a jedného bodyguarda.
Zodpovednosť za malú bábiku, tréma, očakávanie, radosť z výletu a možno aj nedostatok skúseností s takýmto cestovaním nedalo trdélku spávať, ale "do sveta sa aj tak tešilo.

Zostali krásne spomienky

11. 05. 2009 - 08:59, od mamka Danka

Ďakujem Kamilke za krásne zážitky zo stretnutia vo Vyšnej Boci.Prežila som nádherný víkend plný smiechu,radosti a potešenia.Zoznámila som sa s úžasnými dievčatami s naničmami,naučila som sa zas niečo nové od šikovných ženičiek z artmami,obdivovala som šikovné ručičky cukrárok.Prežila som pár krásnych dní s mojou dcerkou ktorá prišla na stretko z anglicka.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama