Všetkym žienkam na tejto stranke, či už sú dnes
,alebo
, alebo prave
, či potrebujú
, alebo majú práve dosť energie, aby tie objatia a podporu dávali druhým
:
moja NAJ, NAJ srdcovka
, pesnička z Pulnočního kovboje, pesnička, ktorú milujem a ktorú si od svojich 20-tin vždy vypýtam zahrať na gitare: