Blogy používateľa all

Veľké poďakovanie

01. 05. 2009 - 22:08, od Chobotnička

Tak už sme konečne doma. Prijímačky máme úspešne za sebou a už len čakať na obálku zo školy. Uchádzačov bolo straaaaaaaaaaaaaaaaašne veľa a nám neostáva len dúfať, že sa jedno miesto ujde aj synovi. Ak nie, vraj si to na druhý rok zopakuje. A spať už by sme mali kde. Chichocem sa Preto aj touto cestou patrí moje veľké ĎAKUJEM jednej z vás naničmamky, Erkočke.

tak zatial to nevyslo..

01. 05. 2009 - 17:57, od fantika

tak dnes mi prisli kraamy..Smútok poviete si no a co..ale kedze sa konecne snaziime s manzelom o babo,tak som duufala ze by to mohlo vyjst hned..Chichocem sa no nevyslo to zatial,ale pevne veriim ze v skorej buduucnosti budem moct napiisat, ze babyyy, maam dve ciarky na teste!...Zlomené srdce zelaam vaam peknyy den...

1.maj

01. 05. 2009 - 16:29, od bigmama

dievcata u nas sa na 1veho maja obdarovava kytickou konvaliniek, vraj pre stastie, tak vravi tradicia, tak sa chcem podelit s vami o tu moju kyticku stastia a snad takto virtualne vam prinesie aspon trochu Slnko do vasho zivota Úsmev

CEsta z mesta

01. 05. 2009 - 12:13, od Adinka

Akurát som sa dozvedela, že tohtoročná CEsta z mesta bude na lúke pri Utekáči /Kokava nad Rimavicou/ .... tak sa chystáme... je tu niekto z toho okolia ? Budú workshopy aj pre deti, tance, cvičenia, hudbička ... všeličo.

Celý program ešte nie je istý, ale potom môžete kuk na www.wigwam.sk/cestazmesta

Urieknutie

01. 05. 2009 - 09:59, od Zuzik78

Ahojte, budúci rok končím na etnologii a píšem diplomovku na tému urieknutie. Ak má niekto z vás nejaké skúsenosti s touto témou popíšte mi ich prosím moc mi to pomôže. Dakujem

Ihrisko

30. 04. 2009 - 22:31, od -

Všetky mamy to poznajú. Detské ihriská. Nové či staré, vhodné pre maličké detičky či veľkých corgoňov. Miesto, kde naše Slnko Slnko prvý raz ochutnali piesok, prvý raz ho hodili, prvý raz udreli iné dieťa, učili sa "požičaj" a aj "vráť". Tie lavičky, na ktorých mamy zodrali nejedny nohavice a šmykľavky, na ktorých naše dietky predrali nejedny tepláčiky.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama