reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Nočné pomočovanie - opäť.

03. 11. 2012 - 08:42, od eniXelka

Nevie, či ste mali niektoré podobný problém, ale či to obraciam zprava alebo zľava, neviem prečo sa to deje.
Syn, 27 mesiacov, od 19tich m. nenosí plienky cez deň, od 2 rokov ani cez noc. Noci prečkal vždy suchý, až na malé nešťastia, normálka.


reklama

predlžená rodičovská dovolenka..

27. 10. 2012 - 21:30, od LENKASLENKOU

Mamulky prosím vás nemate skusenosti z vybavovaním predlženej rodičovaskej zo zdravotnych dovodod dietata ?dcerka ma zniženu imunitu aj napriek tomu ,že je ešte stale dojčená trpí stálimy infektmi dychacích ciest angínami, berie antibiotika skoro

Detičky v škôlke bijú vnúčika...

26. 10. 2012 - 09:54, od lubkage

Poradte čo robiť, v škôlke majú dvoch chlapčekov vo veku nášho vnúčika, ktorí často bijú iné detičky, medzi nimi aj nášho vnúčika. Doma sa sťažuje, že ho bijú bum-bum po hlávke. Viem, že učiteľka nedokáže ustrážiť každé dieťa.

Samé choroby.

24. 10. 2012 - 15:32, od blancagon

Tak konečne sme sa vrátili od doktorky a relatívne zdrave.Poviem vám mať naraz dve deti choré a ktomu aj ja som to dostala,dalo to zabrať.Od soboty sme pendlovali na pohotovosť a domov,nechcela som ich nechať v nemocnici,doktorkin návrh som zamiet

Som z toho velmi nestastna...

22. 10. 2012 - 11:31, od mimca21

Ahojte!
mam 17 rokov a uz rok sa trapim s jednym problemom...
Ked som mala 16 rokov velmi som sa zalubila do chlapca. Je to velmi slusny chlapec a naozaj velmi dobry ku mne. Ibaze moja starka kt. je moj nahradny pestun s tym nesuhlasi. Velmi sa hadame niekedy to ked mi vykrici rodicov a pouraza ma ja to nevydzrzim a 2 razy som usla z domu a prespala som u priatelovych rodicov.



Prvak v zahranici

19. 10. 2012 - 09:31, od Dora123

ahojte nanic/maminky Slnko momentalne zijeme v Holandsku (ca 5 mesiacov), moj 6-rocny drobec tu v septembri nastupil do prvej triedy, je to miestna statna skola, a

S detmi u zubára.

05. 10. 2012 - 22:46, od monika315

Prosím, máte niekto skúsenosti s tým keď nechce zubárka vašmu dieťatu ošetriť zub? dnes sme boli s dcérou na preventívnej prehliadke, našla jej 3 kazy. dva menšie a jeden väčší.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama