reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

nastup do skolky

30. 08. 2012 - 10:31, od evkabevka

maly ide od pondelka do skolky a mna zacina chytat nejaka zvlastna nalada...ci ako to mam nazvat. Je mi luto sa mi za nasimi peknymi dnami, ked sme sa spolu hravali, citali, kreslili a pod.

Moja dcéra sexuje

21. 08. 2012 - 01:22, od Sintia99999

Potrebovala by som radu mám 16-ročnú dcéru. Je dosť nezvládnuteľná a hlavne keď som na ňu sama. Jej otec býva už asi dva roky v zahraničí, takže nemá ani len mienku čo s ňou je.


reklama

Vlasy

16. 08. 2012 - 22:38, od Jarka123442

Ahojte baby !
Chcem sa vás opýtať čo je na rýchli rast vlasov ? pretože chcem ich mať dlhé a stale nič rok čo rok ich mám take iste a strihať sa nedávam



Dieťa sa hrá na ,,zaľúbencov a milencov"

08. 08. 2012 - 19:02, od Monca901

Dobrý deň,potrebovala by som poradiť ohľadne mojej dcéry,ktorá bude mať v septembri 5 rokov.Má kamarátov vo veku 6 a7 rokov a stalo sa že sa hrali na ,,zaľúbencov" tak že sa vyzliekali.Vtedy som jej vysvetlila,že to nie je pekná hra a vôbec sa to

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama