Poviete si, čo za absurdná otázka. Prečo by sme mali práve my, ktorý sa vzorne staráme o naše ratolesti prísť o náš poklad?
Stačí neurobiť nič. Doslova. O nič sa nezaujímať, o nič sa nestarať,
zavrieť sa medzi svoje štyri steny, zapnúť si Búrlivé víno a byť vysmiaty. Ja nič, ja muzikant, mne sa nič také nemôže stať.
Jój dievčatá poraďte mi prosím. Moje dieťa 15 ročné malo kamaráta - priateľa, či ako sa teraz tomu hovorí. Celkom chutný chlapec, športovec, trošku teliatko, no ale veď v jeho veku, vyzerá, že si našlo inú. Moje dieťa včera plakalo, dnes už nie, vraj mi porozpráva, keď prídem domov z roboty a
ja neviem čo mám robiť, ako sa mám tváriť, čo povedať.
Išla by som rovno za psychológom, ale je sobota, preto píšem vám. Poraďte, lebo ja neviem, kudy kam. Môj 15, o 3 mesiace 16-ročný syn ma minulý týždeň oklamal a urobil riadny prešľap.
Dcéra by strašne chcela ten tancujúci hrací koberec s hudbou a stupňami náročnosti. Už dlhšiu dobu nad tým uvažujeme. Máte ho niekto doma? Oplatí sa to a kde ste ho kupovali. Napíšte mi prosím Vaše skúsenosti, príp. rady.
Chcela by som vedieť či už niektorá z vás mám vyjadrila nesúhlas s tým novým zákonom o rodičovskom príspevku. Hlavne tých mamičiek ktoré predtým ako porodili svoje vytúžené dieťatko nepracovali, resp.
Dievčatá,chcem vás poprosit o radu.Niekto prihlásil mojho syna na facebook,samozrejme bez jeho vedomia pod jeho menom.On to nebol,som presvedčená.A kedže ja si neželám aby tam bol /a v podstate sa tam nemá ani ako dostat/ chcem to zrušit a neviem