Dobrý deň!Neviem či tu dakedy padla takáto téma,pre mňa samú je to ťažké.Máme ročného kokeršpaniela,pol roka je na silných liekoch,totiž nevládal chodiť,mal teploty,atď.Už toľko som sa nachodila k veterinárovi.Je to beznádejné.Ako náhle mu vysadím lieky zostane agresívny,nechodí.Tie lieky by nemal užívať stále.Je to trápenie preňho aj pre mňa.Po ťažkých diskus