reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Ahoj som tu nova

13. 01. 2010 - 13:53, od emuska

Ahojte,volam sa Ema,mam 50r.mam 2 dcery a chcem sa medzi vas registrovat.Stranku mi odporucila moja dcera zaregisfrovana pod menom manny.

Porod do vody

13. 01. 2010 - 13:43, od simculka

Ahojte dievcata, citala som tu clanok o tom, ktora by ako najradsej rodila, keby mala taku moznost. Tak ma napadlo, ze ci tu je nejaka mamicka, co rodila do vody, lebo mna sa osobne zda takato moznost viac prijatelna, ako klasicky porod.

Kokos, ty kokso!

11. 01. 2010 - 21:39, od betana

Kokos, ty kokso, to dnes počuť hlavne z úst našej zlatej mládeže. Žiaľ, veľa brúsia po internete a keďže majú svoju hlavu a mnohí si nedajú poradiť ani od vlastných kamošov, môže sa stať, že dopadnú, ako dnes kamarát môjho syna. Objednal si cez internet mobilný telefón, polovicu musel nejako uhradiť vopred a že potom mu za zvyšok príde telefón na dobierku.


reklama

ahojte naničmamy

11. 01. 2010 - 18:44, od evička1

som na tejto stranke prvý krát tak ani neviem co napisať snad len to že mam po 40tke a dve dcery jedna ma 14 rokov a ta druha 15mesiacov a občas mam pocit že mi už doma šibe ak ste niekto na tom podobne tak sa mi ozvyteeeee

pre daňováčky a pod.zbehlé

09. 01. 2010 - 21:54, od Anonymný (bez overenia)

zienky moje sikovne prosim poradte mi-syn student si nasiel brigady riadne na dohodu v troch subjektoch...(nic moc ale predsa u jedneho 2,5hod.tyzdenne u druheho tiez asi2hod.a u tretieho to bude sobota alebo nedela)ale teraz to podstatne.jeden mu



samostatne spinkanie

06. 01. 2010 - 20:54, od Miroslava

Dobry Vecer Mamicky. Dlho som sem zo zanepraznosti nepridala ziaden prispevok, tak by som Vam chcela zazelat vsetko dobre do noveho roku 2010.

Keby ma to čakalo zajtra, najradšej by som...

05. 01. 2010 - 13:53, od nielen žienka domáca

Dievky, dámy, priateľky Slnko

Niektoré pôrod ešte len čaká, niektoré ho majú za sebou a viacdetné môžu porovnávať. Skúste sa zamyslieť nad témou: keby ma to čakalo zajtra, najradšej by som rodila:

a)v domácom prostredí s asistenciou duly
b)klasický prirodzený pôrod v okresnej pôrodnici
c)alternatívny pôrod (do vody a iné - aké iné?)

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama