ahojte vsetky,ktore caka zvyseny rodic.prispevok...len sa chcem podelit o nazor na vysku prispevku a obmedzenia v pripade ineho prijmu.Aj vam sa to zda diskriminujuce?A vobec mohli to zaokruhlit aspon na tych 280 eur nie?
Dnes som bola u švagrininej dcéry, má dve malé dievčatká, tá staršia má o pár dní 4 roky. A tu mi došlo, prečo sa tu občas moja sestra Broňa a iné matky pýtajú, ako a čo odpovedať deťom. Začalo to tým, že malej Dade obliekali rolák, pričom ona skákala po posteli a samozrejme, zahryzla si do jazyka a tak sa rozplakala.
Tak viete co som dnes urobila ???prvy krat som sa ocitla sama v dome!!!
Moj muzicek zobral deti a isli na slovensko navstivit starych rodicov.
Som naozaj nanic mama ??ja som nesla sedim tu pri PC a v dome vladne uplne ticho,potrebujem skratka vypnut po sviatkoch a oddychnut si.V ruke salka horucej kavy ,nohy vylozene a nikto nic nepotrebuje ,viete si to predstavit???
milé dievčatá,
ktoré ste zbehlé na facebooku, možno mi poradíte.
Moja dcéra Evička túži byť zaregistrovaná. Ja som, sľúbila som, že ju spolu zaregistrujeme. I skúšam, skúšam...
Uviedli sme pravdivé informácie o pohlaví, veku, aj meno pravé...
A stále nám vypisuje, že nie je oprávnená sa zaregistrovať.
Poradíte, v čom je problém?
mile dievcence hoci som tu prihlasena velmi malo sem chodim mam malo casuale dnes hoci uz je po vianociach napriek tomu vam vsetkym prajem prijemne sviatky a do noveho roku vela stastia zdravia a lasky a hlavne lasky vasich deticiek ja som mala do
ahojte baby, chcela by som možno poradiť, ale nasmerovať z akeho uhla sa mam na vec pozerať...
Vianoce mame zaužívane...že chodime aj ku svokrovcom, kde si najdeme nejaké darčeky, k mojim rodičom a takžie potom doma.
Svokrovci a aj rodičia nam daju nejake peniaze, že predsa my vieme najlepšie čo detom a čo sebe, tak sa postaram o to aby sme pod každým stromčekom niečo mali.
Chcem Vám popriať veľa zdravíčka, šťastíčka ,
a úsmevy na líčka ,
k tomu krásne prežitie sviatkov,
za hlavu zahodenie všetkých mindrákov .
Nech sa Vašim obydlím nesie krásna pohodička ,
čo poteší Vaše smelé srdiečka .
Zdravia prajem ešte raz,
artmamka Viera na naničmamku pozrie zas.