reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Rodicovsky prispevok

03. 01. 2010 - 20:20, od Denca

ahojte vsetky,ktore caka zvyseny rodic.prispevok...len sa chcem podelit o nazor na vysku prispevku a obmedzenia v pripade ineho prijmu.Aj vam sa to zda diskriminujuce?A vobec mohli to zaokruhlit aspon na tych 280 eur nie?

Chápem matky malých detí, spomínam

02. 01. 2010 - 19:22, od betana

Dnes som bola u švagrininej dcéry, má dve malé dievčatká, tá staršia má o pár dní 4 roky. A tu mi došlo, prečo sa tu občas moja sestra Broňa a iné matky pýtajú, ako a čo odpovedať deťom. Začalo to tým, že malej Dade obliekali rolák, pričom ona skákala po posteli a samozrejme, zahryzla si do jazyka a tak sa rozplakala.


reklama

Som ozaj nanic mama ???

01. 01. 2010 - 16:57, od datelinka

Tak viete co som dnes urobila ???prvy krat som sa ocitla sama v dome!!!
Moj muzicek zobral deti a isli na slovensko navstivit starych rodicov.
Som naozaj nanic mama ??ja som nesla sedim tu pri PC a v dome vladne uplne ticho,potrebujem skratka vypnut po sviatkoch a oddychnut si.V ruke salka horucej kavy ,nohy vylozene a nikto nic nepotrebuje ,viete si to predstavit???Prekvapenie

Detičky

28. 12. 2009 - 18:35, od LuLik-t

AhojteSlnko som ešte dieťa(13)ale veľmi sa zaujímam o deti a dokonca chcem byť profesionálnou mamou a svoje vlastné dieťa chcem mať v 20.

poraďte mi, dievčatá

27. 12. 2009 - 22:40, od eva m

milé dievčatá,
ktoré ste zbehlé na facebooku, možno mi poradíte.
Moja dcéra Evička túži byť zaregistrovaná. Ja som, sľúbila som, že ju spolu zaregistrujeme. I skúšam, skúšam...
Uviedli sme pravdivé informácie o pohlaví, veku, aj meno pravé...
A stále nám vypisuje, že nie je oprávnená sa zaregistrovať.
Poradíte, v čom je problém?

moja mala spoved

26. 12. 2009 - 20:31, od leni

mile dievcence hoci som tu prihlasena velmi malo sem chodim mam malo casuale dnes hoci uz je po vianociach napriek tomu vam vsetkym prajem prijemne sviatky a do noveho roku vela stastia zdravia a lasky a hlavne lasky vasich deticiek ja som mala do



Vianoce...darčeky...peniaze

21. 12. 2009 - 10:45, od sisamisa

ahojte baby, chcela by som možno poradiť, ale nasmerovať z akeho uhla sa mam na vec pozerať...
Vianoce mame zaužívane...že chodime aj ku svokrovcom, kde si najdeme nejaké darčeky, k mojim rodičom a takžie potom doma.
Svokrovci a aj rodičia nam daju nejake peniaze, že predsa my vieme najlepšie čo detom a čo sebe, tak sa postaram o to aby sme pod každým stromčekom niečo mali.

Milé naničmamky :-)

19. 12. 2009 - 10:57, od VieraB

Chcem Vám popriať veľa zdravíčka, šťastíčka Kvietok ,
a úsmevy na líčka Úsmev Úsmev Úsmev ,
k tomu krásne prežitie sviatkov,
za hlavu zahodenie všetkých mindrákov Objímam Objímam Objímam .
Nech sa Vašim obydlím nesie krásna pohodička ,
čo poteší Vaše smelé srdiečka Zlomené srdce.

Zdravia prajem ešte raz,
artmamka Viera na naničmamku pozrie zas.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama