reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Podmienky k materskej

15. 12. 2009 - 23:32, od cicoš

Mozno tu uz takato tema je, v tom pripade sa ospravedlnujem...
Mna dnes potesil jeden prehladne napisany blog, ktory berie do uvahy aj novelizaciu dobrovolneho poistenia v novom roku.

Vstávame...

14. 12. 2009 - 08:23, od PaBe

Dnes klasicky pred siedmou som zobudila deti,ktorým sa jasné,že nechcelo vstávať.Mala som dobrú náladu,všetko pre deti prichystané,desiate,čaj,oblečko,tak s dobrou náladou som ich presvedčila,že predsa len treba vstávať...No dobrá nálada ma prešla,keď moja slečna na moju dobrú náladu reagovala-neurazíš sa,keď sa niečo spýtam?Tebe preskočilo?no,úsmev mi pomaly mizol a


reklama

Čo s ním?

07. 12. 2009 - 08:34, od PaBe

Milé moje,hľadám pomoc a radu,čo s mojim synom...Pred chvíľou som prišla zo školy,bola som za triednou...A je mi zle,som sklamaná,smutná.Nespoznávam si dieťa,doma je dobrý(až na sem tam trucovanie a podpichovanie sestričky,prípadné odutie-ale len chvíľkové,hneď sa dôjde ospravedlniť)a v škole akoby bol úplne iný...Zas a dookola sa ťahajú problémy s troma chlapcami v tr

Poraďte mi baby,

04. 12. 2009 - 06:35, od Ema Sedlakova

Ahojte, baby, mám už pred dôchodkom necelé tri roky, ale mám
> pôžičku mesačne 50,-EUR, platím mobil 20,-€ur, internet 22,-
> €ur,poistku 25,- €ur, kábel 11,-eur, nájomné 90,- €ur. Som v



Smutné Vianoce

01. 12. 2009 - 11:49, od Heja

blížia sa najkrajšie ale pre mňa aj najsmutnejšie sviatky v roku.Už 26 Vianoce trávim bez manžela ,ale to nie je najhoršie.Mám troch synov,dvaja sú už ženatí a ja závidím ich svokrám.Vždy sú na prvom mieste a ja som až neviem kde.Napečiem ,nachystám porozdávam.Darčeky kupujem v jednej cene.Ani jedna nevesta ani vnúčatko nie sú ukrátené.A predsa som odsunutá Napríklad

Dnes...

27. 11. 2009 - 07:37, od betana

Dnes je to presne dvadsať rokov, čo som prišla o svoje dieťa. Porodila som ho nečakane a predčasne a bol to chlapček.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama