Mozno tu uz takato tema je, v tom pripade sa ospravedlnujem...
Mna dnes potesil jeden prehladne napisany blog, ktory berie do uvahy aj novelizaciu dobrovolneho poistenia v novom roku.
Dnes klasicky pred siedmou som zobudila deti,ktorým sa jasné,že nechcelo vstávať.Mala som dobrú náladu,všetko pre deti prichystané,desiate,čaj,oblečko,tak s dobrou náladou som ich presvedčila,že predsa len treba vstávať...No dobrá nálada ma prešla,keď moja slečna na moju dobrú náladu reagovala-neurazíš sa,keď sa niečo spýtam?Tebe preskočilo?no,úsmev mi pomaly mizol a
Milé moje,hľadám pomoc a radu,čo s mojim synom...Pred chvíľou som prišla zo školy,bola som za triednou...A je mi zle,som sklamaná,smutná.Nespoznávam si dieťa,doma je dobrý(až na sem tam trucovanie a podpichovanie sestričky,prípadné odutie-ale len chvíľkové,hneď sa dôjde ospravedlniť)a v škole akoby bol úplne iný...Zas a dookola sa ťahajú problémy s troma chlapcami v tr
Ahojte, baby, mám už pred dôchodkom necelé tri roky, ale mám
> pôžičku mesačne 50,-EUR, platím mobil 20,-€ur, internet 22,-
> €ur,poistku 25,- €ur, kábel 11,-eur, nájomné 90,- €ur. Som v
Tak som si povedala, ze je konecne na case byt konecne mama, ako sa patri. A kedze ja ku vsetkemu potrebujem minimalne manual, trochu som dnes hladala.
Nasla som tieto tri tituly, ktore ma naozaj zaujali :
blížia sa najkrajšie ale pre mňa aj najsmutnejšie sviatky v roku.Už 26 Vianoce trávim bez manžela ,ale to nie je najhoršie.Mám troch synov,dvaja sú už ženatí a ja závidím ich svokrám.Vždy sú na prvom mieste a ja som až neviem kde.Napečiem ,nachystám porozdávam.Darčeky kupujem v jednej cene.Ani jedna nevesta ani vnúčatko nie sú ukrátené.A predsa som odsunutá Napríklad