reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

oneskorena ATC

21. 11. 2009 - 15:40, od 00sasenka

stala sa mi taka vec... uzivam uz rok antikoncepciu ale... bola som vycestovana prave pocas tyzdnovej pauzy a zabudla som si so sebou zobrat tabletky na dalsi mesiac. prvu tabletku z blistra som si vzala az 3 dni neskor.


reklama

Kto to píše?

16. 11. 2009 - 16:36, od georgina

Dnes som si vymenila zopár mailov s jednou novou "naničmamou".
Za normálnych okolností považujem súkromú korenšpodenciu za naozaj súkromnú - ale dnešné okolnosti sa mi veru nezdajú normálne...
Takže - tu to máte (vynechala som len meno "naničmamy" a názov mesta, v ktorom býva).

XY vám poslal správu pomocou kontaktného formulára na nanič mama.

Kamilka a NM - Ďakujem

16. 11. 2009 - 14:06, od Chobotnička

Ešte stále neviem zastaviť tok sĺz a neviem, kedy sa z toho spamätám.Plačem Kamilka, Renka a neviem, kto to ešte spískal, ďakujem vám a som dojatá a normálne sa celá trasiem.Zlomené srdce Toľko prekvapení naraz a prečo práve ja? Zazvonila poštárka, že mám doporučenú poštu. Došlo mi DVD Rozhýbané telo pohne dušou.



interrupcia :-(

15. 11. 2009 - 18:24, od nikki

ked som v 18 otehotnela, povedala som si, ze nikdy nezabijem svoje dieta a ked sa to uz stalo tak si to dietatko necham, dnes mam nadherneho 2-rocneho synceka a nikdy ani len nachvilku som neolutovala to, ze som si to dietatko nechala, ale som akt

materska, rodicovska, nemocenske a dochodok

13. 11. 2009 - 08:42, od eniXelka

Ahojte nanicmamky,

ktora mi viete poradit?

Som z dcerkou na materskej. 5 mesiacov materska a teraz podla statu rodicovska (kedze mi vyplacaju len rodicovsky prispevok). Dnes som na socialke zistila, ze odkedy som na rodicovskej, tak za mna stat neplatil nemocenske (som doktorandka na materskej, teda rodicovskej, takze nemam zamestnavatela, mam len stat :P ).

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama