Ahojte nanicmamky,
ktora mi viete poradit?
Som z dcerkou na materskej. 5 mesiacov materska a teraz podla statu rodicovska (kedze mi vyplacaju len rodicovsky prispevok). Dnes som na socialke zistila, ze odkedy som na rodicovskej, tak za mna stat neplatil nemocenske (som doktorandka na materskej, teda rodicovskej, takze nemam zamestnavatela, mam len stat :P ).