Tak som sa dnes v Sme docitala, ze rodicovsky zvysia. Hura! Od januara. Hura! Ale rodicov potriedia do dvoch kategorii. Jedni, co boli zamestnani 270 dni a platili odvody a druhi, co si neplatili nic (bud nemohli, alebo im to bolo jedno, hoci mohli trebars ako dobrovolnici). Stale hura!
A potom male pozor - vyssi prispevok bude, ale iba do dvoch rokov dietata.