reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Dieťa a viera

02. 10. 2009 - 13:49, od nielen žienka domáca

Sme ateisti. Aj moji rodičia sú ateisti, no napriek tomu ma prihlásili na náboženstvo (tuším som sama chcela) a mám vcelku prehľad v biblických príbehoch a tak. Jakubko zatiaľ o kresťanstve nevie skoro nič, ale občas si čítame Bibliu pre deti, ktorú dostal a veríme na Ježiška. Uvažujem, že mať určité povedomie v tomto smere nemôže byť na škodu.
Kvietok

Vycerpanost

01. 10. 2009 - 20:46, od Miroslava

Mamicky potrebovala by som od Vas poradit.Zlomené srdce Zlomené srdce
Uz dost dlhu dobu som sem nepridala prispevok,ale ked mam cas, tak si precitam vase prispevky.

Som zufala prosim poradte

24. 09. 2009 - 21:50, od floo

Ani neviem ako zacat.Proste vlastnou nerozvaznostou a tuzbou mat to co maju ostatny sme sa dostali do kolotoca pozickovych kariet.Ako by to nestacilo ,muz nakupil ete nejaku elektroniku na splatky proste sa nepoucil alebo co.Ateraz sme az pousi v


reklama

poradte mi prosim

23. 09. 2009 - 10:56, od silvi1978

Ahojte!mozte mi prosim vas poradit,mam znamu ktora sa nechce starat o dieta a chce mi ho dat do opatery.neviem ako by som to mala zariadit ked viete poradtemi.

som hrozná matka :-(

22. 09. 2009 - 07:51, od samara76

už dlho premýšľam, či dať, či nedať príspevok, lebo myslím, že budem odsúdená a kameňovaná (určite oprávnenePlačem )aspoň sa vám vyspovedám, možno sa mi uľaví.

Zla mama...

10. 09. 2009 - 11:27, od Tatranka

zaujimalo by ma zienky co si predstavujete pod pojmom ZLA MAMA ... o "zlych" detoch je tu toho dost. a co mamy? uprimne mna strasne vytaca toto pomenovanie, hoci je jasne ze aj take sa najdu.

tvorba mlieka

10. 09. 2009 - 07:55, od lucifuk07

Dobry den Chcela by som sa spytať po kolkych dnoch o odstaveny dieťaťa uplne sa prestane tvoriť materske mlieko.



Rodicovske po N-te

09. 09. 2009 - 13:56, od magic

Tak som sa dnes v Sme docitala, ze rodicovsky zvysia. Hura! Od januara. Hura! Ale rodicov potriedia do dvoch kategorii. Jedni, co boli zamestnani 270 dni a platili odvody a druhi, co si neplatili nic (bud nemohli, alebo im to bolo jedno, hoci mohli trebars ako dobrovolnici). Stale hura!
A potom male pozor - vyssi prispevok bude, ale iba do dvoch rokov dietata.

50. narodeniny otca

08. 09. 2009 - 21:34, od petunica

Potrebovala by som nejaký príhovor na oslavu 50 narodenín môjho otca. Budem vďačná za každú odpoveď, prosím pomôžte ak viete!!!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama