reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Ako dlho hladate pracu?

10. 11. 2009 - 12:11, od adrinka

Ja si hladam na strednom Slovensku uz 9 mes.Plačem Zaslala som 50 ziadosti. Je tu niketo, kto si tiez hlada pracu? Poradte nejake triky na hladanie. Dakujem.

Posunuté zúbky

07. 11. 2009 - 19:53, od Slnieckova

ahojte kocky, dnes sa nam stala taka nehoda-Natalka (2,5 roka) skakala v obyvacke po kresle a kaslala na moje aj manzelove upozornenia... Zrazu pocujem plac-spadla a pusou sa udrela o konferencny stolik...

Epilepsia

05. 11. 2009 - 23:23, od lejdy

Som naničmama, ktorá sa lieči na epilepsiu. Mám ročnú dcérku. Počas tehotenstva až doteraz som, našťastie, záchvat nemala. Každý deň tŕpnem, či ho nedostanem. Moja dcérka práve začína chodiť. Keď si predstavím, čo sa všetko môže stať počas tých pár minút, čo budem mimoSmútok .. Má niektorá podobný problém ako ja?


reklama

Tak zajtra.....

05. 11. 2009 - 12:49, od de-ni

Mám pocit, že v máji sa to tu len tak hmýrilo príspevkami k stretnutiu a teraz ste také v pohode, že som sa rozhodla napísať ja.

sila pre helus72

27. 10. 2009 - 16:03, od eva m

Milé dievčatá,
naša helus72 prežíva ťažké chvíle.
Aj s malým, 5 mesačným Miškom je hospitalizovaná pre podozrenie na nejakú nedobrú diagnózu.
Píšem s jej súhlasom, prosím Vás o morálnu podporu a pozitívnu energiu, veľmi ju potrebuje.
Verím, že je to len planý poplach a onedlho budú aj s drobčekom, zdravým a spokojným doma.

prosim o radu

23. 10. 2009 - 15:18, od tajanka5

Ahojte zienky.Riesim z dcerkou otazku buducej skoly.Aky je vas nazor na pedagogicku skolu,aku skolu odporucate,vas nazor za aj proti.No a samozrejme financie,Aky je plat ucitela v dnesnej dobe?



Stretko Jasná a deti

21. 10. 2009 - 12:38, od eva m

Milé dievčatá, keďže sa veľkého stretka zúčastním po prvýkrát, mám otázku.
Beriem aj moje drahé dietky, dcéra 11r., syn 6r.
Sú pomerne samostatní, nebudú na mne visieť 24 hodín denne. Ale rada by som vedela, či bude pre detičky nejaká možnosť zábavy, nejaký kútik, aktivity atď.

VIE NIEKTO PORADIT?

14. 10. 2009 - 02:01, od akalenkak67

Ahojte žienky.Dneska bola za mnou kamaratka cela zničena,zufala.Plakala,lebo nevie ako dalej.Neviem jej poradiť,lebo moje skusenosti v tejto oblasti nemam.Snažila som sa najsť niečo na internete,lenže nie som o nič mudrejšia.V kratkosti vam opíšem situaciu.Ak niekto bude vedieť poradiť,prosím píšte.Ta znama byvala somnou v centre pre týrane mamičky.Jej druh jej vtom čase naslubo

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama