Ja si hladam na strednom Slovensku uz 9 mes. Zaslala som 50 ziadosti. Je tu niketo, kto si tiez hlada pracu? Poradte nejake triky na hladanie. Dakujem.
ahojte kocky, dnes sa nam stala taka nehoda-Natalka (2,5 roka) skakala v obyvacke po kresle a kaslala na moje aj manzelove upozornenia... Zrazu pocujem plac-spadla a pusou sa udrela o konferencny stolik...
Som naničmama, ktorá sa lieči na epilepsiu. Mám ročnú dcérku. Počas tehotenstva až doteraz som, našťastie, záchvat nemala. Každý deň tŕpnem, či ho nedostanem. Moja dcérka práve začína chodiť. Keď si predstavím, čo sa všetko môže stať počas tých pár minút, čo budem mimo .. Má niektorá podobný problém ako ja?
Milé dievčatá,
naša helus72 prežíva ťažké chvíle.
Aj s malým, 5 mesačným Miškom je hospitalizovaná pre podozrenie na nejakú nedobrú diagnózu.
Píšem s jej súhlasom, prosím Vás o morálnu podporu a pozitívnu energiu, veľmi ju potrebuje.
Verím, že je to len planý poplach a onedlho budú aj s drobčekom, zdravým a spokojným doma.
Ahojte zienky.Riesim z dcerkou otazku buducej skoly.Aky je vas nazor na pedagogicku skolu,aku skolu odporucate,vas nazor za aj proti.No a samozrejme financie,Aky je plat ucitela v dnesnej dobe?
Milé dievčatá, keďže sa veľkého stretka zúčastním po prvýkrát, mám otázku.
Beriem aj moje drahé dietky, dcéra 11r., syn 6r.
Sú pomerne samostatní, nebudú na mne visieť 24 hodín denne. Ale rada by som vedela, či bude pre detičky nejaká možnosť zábavy, nejaký kútik, aktivity atď.
Ahojte žienky.Dneska bola za mnou kamaratka cela zničena,zufala.Plakala,lebo nevie ako dalej.Neviem jej poradiť,lebo moje skusenosti v tejto oblasti nemam.Snažila som sa najsť niečo na internete,lenže nie som o nič mudrejšia.V kratkosti vam opíšem situaciu.Ak niekto bude vedieť poradiť,prosím píšte.Ta znama byvala somnou v centre pre týrane mamičky.Jej druh jej vtom čase naslubo