Sedím doma pri počítači,ale neviem sa na nič sústrediť.Pred nedávnom som písala o svojom nesamostatnom syníkovi,že má ísť do školy v prírode.No a ten čas sa blíži,dnes je už definitívne rozhodnuté,že pôjde,už to je aj vyplatené,ale ja na ňom vidím,ako má sám obavy z toho,aké to bude.Pôjde prvý krát,je na mňa dosť naviazaný a ja som hotová,keď stále rozpráv