reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

OČR a DZP?

21. 04. 2009 - 21:10, od Iveta

Dievčata,potrebujem poradiť.Mala dnes dostala kiahne a ja by som s nou mala ostat doma,ale keďže ma kto s ňou byť(som to ale za matku)tatinko a starka-inak ona ešte kiahne nemala,ale chce byť s ňou doma aj keď som jej vysvetlovala,že je to pre ňu nebezpečné(má 60r).....S manželom sa v práci striedame,takže je stále niekto doma akurát potrebujeme vždy vykriť 1h a to chodia bab

a zas ten spánok

20. 04. 2009 - 20:37, od chrapka

ahojte, nechcem ani tak radu, skôr sa potrebujem "posťažovať" - naša malá Linduška (4 mesiace) sa úplne pokazila v nočnom spaní - kým neprišiel posun času, všetko bolo super - mali sme režim, spávali sme cez deň fajn a v noci super od 19:30-20:00

hypospadia

18. 04. 2009 - 09:12, od renka77

prajem krasny den ja sa len chcem opytat ci niekto z vas nevie nieco viac hypospadii zaluda,nieco som si precitala od Elizabeth,ale nieje tam nic konkretne, mam mesacneho synceka a ideme k urologovi,Tak este raz budte niekto tak dobry a napiste mi


reklama

Hnačka mamy a kojenie

14. 04. 2009 - 18:14, od miki-mama007

Baby, idem sa poradiť, môžem kojiť, ked ma dnes 2x prehnalo? Mám doma - ako som už písala v inom príspevku 7 týždnové bábätko, plne kojené... vdaka za radu

Detský stomatolog

07. 04. 2009 - 14:06, od PaBe

Ahojte Žienky.Chcem sa vás opýtať,potrebovala by som detského stomatologa,my síce máme svoju Dr.,ale chcela by som poprosiť mamičky z Ke,či by mi nemohli odporučiť niekoho,lebo ako sa zdá,u našej pani Dr.platíme trochu viac,ako je únosné a teraz nás čakajú strojčeky a všetko s tým súvisiace.Hľadám Dr,u ktorej by sme to všetko absolvovali,citlivú s výborným vzťahom k

Oblička

26. 03. 2009 - 17:46, od Tinka25

Ahojte maminky, ste tu nejaka ktora ma dieťa s jednou obličkou?? Moj synček ma len jednu a chcela by som sa len o tom dozvedieť niečo viac, či je take dieťa stale v poriadku, či sa mam bať velmi alebo vobec. Dakujem za odpovede.....



Škola v prírode

18. 03. 2009 - 11:23, od PaBe

Sedím doma pri počítači,ale neviem sa na nič sústrediť.Pred nedávnom som písala o svojom nesamostatnom syníkovi,že má ísť do školy v prírode.No a ten čas sa blíži,dnes je už definitívne rozhodnuté,že pôjde,už to je aj vyplatené,ale ja na ňom vidím,ako má sám obavy z toho,aké to bude.Pôjde prvý krát,je na mňa dosť naviazaný a ja som hotová,keď stále rozpráv

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama