reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Enuretický alarm

13. 09. 2008 - 18:35, od OLIVIA

Prosim,kočky má niekto z vás na predaj enuretický alarm?Nemôžem ho nikde zohnat.Prosím,pomôžte-moja 9 roč.dcérka sa stále pocikáva.Sme už bezradní!Budem moc čakat na vaše odpovede.Zatial dakujem.

nastup do prace ano-nie?

12. 09. 2008 - 12:57, od maminaJM

ahojte nanicmaminy!
asi to caka kazdu z nas - rozhodnutie ist/neist uz do roboty... dat drobceka do skolky alebo si este uzivat s detickami az do posledneho dna...

foto služba v TRENČÍNE

08. 09. 2008 - 09:15, od zimna kralovna

Naničmamulky z Trenčína prosím vás kde je u vás v TN fotoslužba pre "decko " ešte neznalé a nezorientované v TN?ul.a nejaký orientačný bod.Potrebuje ešte foto na čip.kartu.Ďakujem


reklama

skola

06. 09. 2008 - 22:56, od lelocka

Ahojte kocky, no ako zacat.Byvam v Povazskej Bystrici a uz dlhsie riesim otazku kam do skoly.Chcela by som si urobit nejake nadstavbove, bud nieco zo zdravotnictva, alebo skolstva.No neviem kam sa prihlasit , kedy sa prihlasit.Uz to riesim asi 2 r

kamosky

30. 08. 2008 - 19:15, od tigrica

Chcela by som radu ako si najst kamosku maminu.Byvam uz rok v panelaku ,skorej som byvala v dome s rodicmi a tam mi nechybali kamosky.Mala so tam vybeh ako hovoril moj otec na zahradu kde bolo treba robit a tak mi presiel cas,ze mi tam kamoska nec



školáčik

27. 08. 2008 - 07:51, od adulik

Ahojte babulkySlnko určite aj vám niektorej ide dieta prvý krát do školy. Ja mám z toho dost velku obavu. Moj syn je neposedny, neposlušny taký malý nezbedník.

Som v slepej uličke

18. 08. 2008 - 13:15, od lentilka

Ahojte. O tejto stránke som sa dozvedela z jedného nemenovaného časopisu. Je super, že niečo také existuje. A tak som tu začala listovať a veľmi ma zaujali niektoré príspevky a články a tak sa aj ja chcem posťažovať z mojím trápením.
Ani neviem kde začať.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama