reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Ako vysvetlit?

10. 08. 2008 - 20:09, od Aja1

Dnes našli vo vedľajšej obci zavraždenú ženu.Veľký šok!Včera som deťom volala kam zmizli a ony boli práve v tej obci s kamarátmi a nikdy si nedajú povedať aby sa netúlali po nociach a dávali si na seba pozor.Vždy im vravím že nikdy nemôžu vedieť kde a s akým človekom sa stretnú,že úchylov a vrahov sa motá po svete dosť.Vždy ma vysmiali,ale dnes si konečne uvedomili


reklama

Ďakujem Prosím Prepáč Pardon

17. 07. 2008 - 11:54, od -

Maminy, kážete svojim deťom používať tieto slová? Používate ich aj vy s manželom? Ak na ne dieťa zabúda, upozorňujete ho na to? Ako mu vysvetľujete, že človek ktorý ich nepoužíva je nevychovaný?

Ako byť dobrá mama?

17. 07. 2008 - 10:53, od bettty

Poznáte niekto recept na to ako byť dobrá mama??? Nemusím byť najlepšia, najkrajšia len chcem vedieť ako byť dobrá. Zvládať stres v robote a doma, no a ešte v škole.

poradte prosim

15. 07. 2008 - 20:19, od cucoriedka2

ahojte chcem poprosit o radu. Kamaratka ma dceru, bude mat 3 roky a caka ju nastup do skolky. Mala ma potvrdenu neznasanlivost na mlieko. Ked spapa nieco v com je mlieko zvracia a hnackuje.



konecna...

10. 07. 2008 - 17:11, od michaelka

Ahojte dievcata.
V poslednej dobe ,som na Nm ozaj zriedkavo ,lebo toho casu je malicko ,este teraz v letnom obdobi ...
Len vzdy si spomeniem ,kde ist po radu ,alebo sa len tak vypisat ,ked sa citim total na nic (alebo na prd )
Moja malinka dcerka ma 15 mesiacov takmer 16.

Výhody a nevýhody

04. 07. 2008 - 14:09, od bettty

Na tému tejto diskusie som sa inširovala kolegom z nášho klanu, ktorý hovorí o ničení zelene v meste. A tak sa vás pýtam, aké sú podľa vás výhody a nevýhody bývania v meste či na dedine?

Smutná téma

02. 07. 2008 - 13:08, od bettty

Cez víkend sa odohrala tragédia, ktorá pohla snáď celým Slovenskom: moderátor Rastislav Žitný zabil 5 ročného chlapca Plačem Plačem Plačem Preto sa vás pýtam maminy a maminy čakateľky aký trest by ste uložili za takýto hrozný čin? Dá sa takýto hrozný čin vôbec niekedy odpustiť???
Môj názor:

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama