Raz dávno cez víkend som doma varila obed a drobec len tak pobehoval po dome. Sem- tam prišiel ku mne a chcel vidieť čo robím. Potom zasa niekam odbehol a ja som prestala počítať minúty ako dlho sa neozval. Až po nejakom čase mi v tej mojej deravej hlave trklo, že mám dieťa a treba ho rýchlo hľadať, aby niečo nevyparatilo.
Dnes našli vo vedľajšej obci zavraždenú ženu.Veľký šok!Včera som deťom volala kam zmizli a ony boli práve v tej obci s kamarátmi a nikdy si nedajú povedať aby sa netúlali po nociach a dávali si na seba pozor.Vždy im vravím že nikdy nemôžu vedieť kde a s akým človekom sa stretnú,že úchylov a vrahov sa motá po svete dosť.Vždy ma vysmiali,ale dnes si konečne uvedomili
Maminy, dosť sa tu píše o výchovných praktikách, ale je to rozhádzané po rôznych príspevkoch a po rôznych aspektoch výchovy, preto sa vás pýtam, aká ste mama? Tak napríklad ja... som mama vlčica.
Keď som bola malá tak vždy pred spánkom ma moja babička učila jednu modlidbu:... anjeličku strážničku opatruj moju dušičku, aby bola čistá pre Ježiška Krista...
Maminy, kážete svojim deťom používať tieto slová? Používate ich aj vy s manželom? Ak na ne dieťa zabúda, upozorňujete ho na to? Ako mu vysvetľujete, že človek ktorý ich nepoužíva je nevychovaný?
Poznáte niekto recept na to ako byť dobrá mama??? Nemusím byť najlepšia, najkrajšia len chcem vedieť ako byť dobrá. Zvládať stres v robote a doma, no a ešte v škole.
ahojte chcem poprosit o radu. Kamaratka ma dceru, bude mat 3 roky a caka ju nastup do skolky. Mala ma potvrdenu neznasanlivost na mlieko. Ked spapa nieco v com je mlieko zvracia a hnackuje.
Ahojte dievcata.
V poslednej dobe ,som na Nm ozaj zriedkavo ,lebo toho casu je malicko ,este teraz v letnom obdobi ...
Len vzdy si spomeniem ,kde ist po radu ,alebo sa len tak vypisat ,ked sa citim total na nic (alebo na prd )
Moja malinka dcerka ma 15 mesiacov takmer 16.
Na tému tejto diskusie som sa inširovala kolegom z nášho klanu, ktorý hovorí o ničení zelene v meste. A tak sa vás pýtam, aké sú podľa vás výhody a nevýhody bývania v meste či na dedine?
Cez víkend sa odohrala tragédia, ktorá pohla snáď celým Slovenskom: moderátor Rastislav Žitný zabil 5 ročného chlapca Preto sa vás pýtam maminy a maminy čakateľky aký trest by ste uložili za takýto hrozný čin? Dá sa takýto hrozný čin vôbec niekedy odpustiť???
Môj názor: