ahojte potrebujem poradit,som na materskej dovolenke a chcela by som ist do roboty,len neviem čo mi treba vibavit,ak chcem aby sa mi mi starali o maleho priatelovy roričia,teda ake papiere,alebo ake veci na urade,kym budem v práci
Caute.Toto leto som bola s "kamoskov" na pivku,bolo fakt teplo tak sme si dali.Bol tam jej syn 6 rocny a deti sa hrali behali ,su tam hojdacky a tak....Potom cely spoteny dobehol za mamou,ze je smadny,samozrejme mu nic nekupila,mala v pohari este
Ahojte mamicky
Mohli by ste mi poradit,alebo povedat z vlastnej skusenosti, ktora dovolenka je vhodna pre 6 mesacne babatko.
Chceme si uz zarezervovat slnecnu dovolenku na januar.
Písal sa približne rok 1920 a moja prastará mama si zobrala za manžela môjho prastarého otca. Prežili spolu 2. svetovú vojnu, hlad po vojne dokonca aj revolúciu v roku 1989. Vychovali spolu 3 deti a ku šťastiu im nič nechýbalo. Dokonca boli spokojný aj v dome, ktorí mal len 2 izby a kuchyňu, no žiadne WC či kúpelňu.
Ahojte mamicky
Mam taky malicky problem s casom o ktorej davam maleho spinkat
V knihe od Natalii by malo babatko vydrzat 4 hod pred nocnym spinkanim nespat,ale moj Nicolas zaspi aj hodinu pred nocnym zaspavanim.
Dievčatá, prosím poraďte, pomôžte!
Dcéra nastupuje 24.9.2008 na kúpeľnú liečbu do Bardejova, robím jej doprovod a potrebovala by som poradiť slušný nocľah /prijateľná cena/ z 24.9. - na 25.9.08. Vďaka!!!
Ahojte vsetky nanicmami.Som tu nova,ale uz dlhsie vas sledujem a velmi rada to tu citam.Dnes vas chcem poprosit o radu a verim,ze mi poradite.Mam 14 mes.syna,do 9 mesiacov som ho dojcila a teraz pije Sunar a neviem do kedy mu ho mam davat.Pil uz a