reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

potrebujem poradit

30. 09. 2008 - 12:28, od lublajda

ahojte potrebujem poradit,som na materskej dovolenke a chcela by som ist do roboty,len neviem čo mi treba vibavit,ak chcem aby sa mi mi starali o maleho priatelovy roričia,teda ake papiere,alebo ake veci na urade,kym budem v práci


reklama

deti a alkohol

27. 09. 2008 - 18:50, od selma

Caute.Toto leto som bola s "kamoskov" na pivku,bolo fakt teplo tak sme si dali.Bol tam jej syn 6 rocny a deti sa hrali behali ,su tam hojdacky a tak....Potom cely spoteny dobehol za mamou,ze je smadny,samozrejme mu nic nekupila,mala v pohari este

dovolenka s babatkom

26. 09. 2008 - 14:00, od Miroslava

Ahojte mamickyZlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce
Mohli by ste mi poradit,alebo povedat z vlastnej skusenosti, ktora dovolenka je vhodna pre 6 mesacne babatko.Slnko Slnko
Chceme si uz zarezervovat slnecnu dovolenku na januar.Slnko Slnko

Ahojte maminy

25. 09. 2008 - 08:46, od jannina

zaregistrovala som sa len predchvílkouMrkám . Chcela by som poprosit o radu. Mam 4-ročnú dcérku, ktorá už dva roky chodí do škôlky.

Manželstvo

23. 09. 2008 - 09:32, od bettty

Písal sa približne rok 1920 a moja prastará mama si zobrala za manžela môjho prastarého otca. Prežili spolu 2. svetovú vojnu, hlad po vojne dokonca aj revolúciu v roku 1989. Vychovali spolu 3 deti a ku šťastiu im nič nechýbalo. Dokonca boli spokojný aj v dome, ktorí mal len 2 izby a kuchyňu, no žiadne WC či kúpelňu.



hodiny

22. 09. 2008 - 13:22, od Miroslava

Ahojte mamickyZlomené srdce
Mam taky malicky problem s casom o ktorej davam maleho spinkatZlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce
V knihe od Natalii by malo babatko vydrzat 4 hod pred nocnym spinkanim nespat,ale moj Nicolas zaspi aj hodinu pred nocnym zaspavanim.

BARDEJOVČANKY prosím poraďte....!!!!!

22. 09. 2008 - 12:30, od mamika

Dievčatá, prosím poraďte, pomôžte!
Dcéra nastupuje 24.9.2008 na kúpeľnú liečbu do Bardejova, robím jej doprovod a potrebovala by som poradiť slušný nocľah /prijateľná cena/ z 24.9. - na 25.9.08. Vďaka!!!

dokedy umele mliecko

16. 09. 2008 - 12:30, od marik

Ahojte vsetky nanicmami.Som tu nova,ale uz dlhsie vas sledujem a velmi rada to tu citam.Dnes vas chcem poprosit o radu a verim,ze mi poradite.Mam 14 mes.syna,do 9 mesiacov som ho dojcila a teraz pije Sunar a neviem do kedy mu ho mam davat.Pil uz a

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama