reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Môj chrobáčik spinká....

16. 11. 2008 - 15:52, od Lusky

Môj chrobáčik spinká a tí naši susedia len vreštia, búchajú a takto sa to opakuje každý deň. Už som z toho zúfalá. Nedá sa s tým nič robiť. Potrebujem sa aspoň vypísať.

chcem byt tehotna

14. 11. 2008 - 18:47, od chrobacik

ahojte chcela by som byt tehotna ale priatel skorym chodim uz takmer za mesiac rok este chce pockat a ja by som strasne chcela ako ho presvecit alebo co mam robit aby ma to nelakalo a pockala ako to chce priatel pretoze ja zboznujem deticky take s

Seboroicka dermaditida

13. 11. 2008 - 12:31, od miminka

Ahojte kocky ak mate skusenosti skuste poradit. Malinka ma seboroicku dermaditidu/neviem presne ako sa to pise ale je to jedno/. A uz skutocne neviem ako jej pomoct. Chodime aj ku koznej ale kremiky zaberaju len na chvilu.


reklama

dobry medzi zlymi. co by ste robili?

04. 11. 2008 - 17:04, od andrea11

ani neviem, ako zacat. sme v Anglicku uz 5 rokov. moj starsi syn 12 rocny zacal mat problemy. vlastne cely zivot ma problemy so silnejsimi.

totiz vychovavame ho, aby bol slusny, pozdravil, podakoval atd. nie je zas az taky anjel, aj zaklamat sa mu zadari, aj pre hodinu navyse na pocitaci by urobil cokolvek, aj spekuloval.

Tandemový kočík

24. 10. 2008 - 14:00, od Tweety

Ahojte, potrebovala by som radu od skúsenejších mamičiek, ktoré majú deti s malým vekovým rozdielom. Momentálne čakám druhé bábo a rozdiel medzi ním a starším synom bude 1,5 roka.

Regresná alfa terapia

23. 10. 2008 - 10:50, od bettty

Zjednodušene povedané, regresná alfa terapia je metóda, pomocou ktorej je klient uvedený do stavu hladiny alfa (nie je to hypnóza, klient je pri plnom vedomí), v ktorej je terapeutom vedený do minulosti, najprv v tomto živote až po narodenie (niek



Macocha

23. 10. 2008 - 10:18, od adnil

Ahojte.mam vazny problem s mojim snubencom. Ste spolu moc mos stastny, mame spolocne dvojcata a pokial k nam neprisla byvat jeho dcera z prveho vztahu boli sme idealna rodinka. teraz? odsudte ma ako chcete ale lutujem ze som dovolila aby jeho dcera bola u nas Smútok uplietla som si na seba bic a neviem ako dalej so zacarovaneho kruhu.

Ako vychovať zdravo sebavedomé dieťa?

16. 10. 2008 - 14:57, od georgina

Dievčatá, v inom blogu padla zaujímavá otázka - ako naučiť dieťa byť zdravo sebavedomé...

Určite na to nestačí, že dieťaťu dožičíme najlepšie oblečenie, tenisky, mobil... Asi nie je najlepší nápad ani dookola mu hovoriť, že je naj-naj-najlepšie na celom svete...

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama