reklama

Klub strelených

Nevážne o témach vážnych aj veselých, vitajte v klube strelených.

To nevymyslíš, to je život ...

07. 04. 2010 - 21:09, od kefara

Milé moje,

dlhšie som sa neozvala, a ako tak pozerám na našu NM, je tu doosť bojová atmosféraSmútok .
Zažiadalo sa mi niečo na odľahčenie pridať...

Čím som staršia, tým som pohodlnejšia.
Alebo lenivejšia ??
Hm, a možno len pragmatická Chichocem sa

V práci – v našej minikancelárii – nemáme umývadlo.
Je neďaleko, na chodbe.

alkohol - obrovské nešťastie

05. 04. 2010 - 21:19, od mnnaaauuu

Hura, a je po sviatkoch,šunku a šalát som schovala do chladničky , a aj som pomaly zabudla, že dnes bol tak trocha výnimočný den. sedím pri telke,píšem s mamou,kamoškami, a rozmýšľam. mama píše- otec spí už od štvrtej,tak ho ta kupačka zmorila.Veľký úsmev smejem sa,haha..


reklama

Záchodová akrobacia

31. 03. 2010 - 10:50, od stakola

Okrem bežných a každodenných rozčuľovačiek, akými sú napríklad uprplané umývadlo od zubnej pasty, ofŕkané zrkadlo v kúpelke, prázdne nevyhodené fľaštičky od sprcháčov a šampónov, či "vzorne poskladané", ale úplne mokré uteráky v poličke, ma asi najmaximálnejšie vytáča jedna situácia, ktorá akoby si na mňa zasadla a tak sa mi stáva dosť pravidelne.

OZNAM - Premiera sa odklada!!!!!

23. 03. 2010 - 21:59, od bigmama

Tak, vsetkym nanicmamam, ktore sedeli v prvej rade, musim s lutostou oznamit, ze priemera - "Sama doma" sa odklada na stvrtok. Samozrejme, zo zdravotnych dovodov Mrkám Chichocem sa Ale nie hlavnej akterky, ja som vzdy pripravena...keby sa to dalo povedat aj o tych ostatnych Hambím sa



Zalezená v brlohu

22. 03. 2010 - 01:50, od afterburner

Juuuuj baby, je to tu zas ! Ani neviem, či sa to oplatí písať, a hoci som sa milionkrát zariekla že nebudem po nociach písať srdcervúce články, zase je noc.... aaaaaa je mi to jedno. Fuj, hanbim sa...

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama