Ahojte maminy, tak sa Vám hlásim zo Školy v prírode. Mám tu od šéfa mobilný internet, tak skúšam či ide ako má Jo tak že k téme. V sobotu som bol s Vami vo Vyšnej Boci. Možno ma tam niektoré z vás ani nezaregistrovali, ale to bude určite tým, že ja vždy viem splynúť s davom. Musím veľmi pochváliť vaše deťúrence ktoré som mal na starosti. A hlavne teda HANKU.
Prekvapené?! Ano, ja si mozem dovolit spievat decembrove blues v maji. Ale len tak v duchu, alebo ked tu nik nie je, lebo pri mojom spievani aj mysi utekaju kadelahsie Vysvetlim....
Upozornenie: pred čítaním tohto príspevku si pozrite rubriku, do ktorej som ho zaradila a podľa toho prosím reagujte!
Nie som FB - ale keby som bola, tak dnes založím novú skupinu. Ale zase na druhej strane - verím a dúfam, že rovnaký nápad bude mať aspoň jeden ďalší človek, čo dnes ráno počúval to jubilujúce rádio a je aj na FB.
.... výstrihov bol vraj na dnes vyhlásený kdesi na FB ako odozva na tvrdenie moslimských duchovných, že príčinou všetkých nešťastí na svete sú necudne odhalené ženské dekolty - vypočula som si dnes cestou do práce v rádiu, čo t.r. slávi svoje 10. narodeniny.
Včera bol celkom pekný den, doobeda sme boli u lekára,drobec spal krátko a tak mi ani neostalo veľa času na upratovanie. len som šup šup navarila a riady nechala tak,ved neskôr umyjem. avšak neskôr sme sa zdržali pri tetuške,domov iba na večeru....
V jednom obchodnom centre som videla reklamu :Rámy na dioptrické okuliare.Zľava- ušetríte toľko percent z ceny rámu,koľko máte rokov.Keby som tam dotiahla 100 ročnú babku,čo myslíte ,vyrazili by ma?
Tak som si dnes povedala dosť! Nie som dokonalá v žiadnom aspekte, ale aspoň sa snažím. Možno tak trochu netypicky - napríklad na poli jazyka nášho spisovného. Čo už, keď ksicht čo mi Pánbíčko nadelil bez chirurga nezmením.
Nuž ale sa dievky naničmamovskie do tuha rozrečnili heno v Kamilkinom blogu, každá si svojím oným obondiatym svoje zahúdla a veruže aj sranda počala byť s takýmto kumštom.
Nárečia írečituo úškrny na ksichtoch lúdi, echtovnú náladu nám v dušiach budí, nuže porichtujme tu na tomto pľaci každá dačo, zadžavocme po svojom.