som vaam dlznaa pokracovanie jedneeho ludskeeho osudu..za rok sa toho stalo dost,ale staale maalo na to aby bol nejakyy happy endovyy koniec...po mojom prvom priispevku o nej a vasich radaach ktoree som tlmocila uz Gituska vedela,ze musii konat,tak ma poprosila ci jej pomozem,maa malyy hendikep v tom ze nerozpraava dokonale slovensky a tak bola rada ze jej v priipade potreby niekto urobii tlmocniika..tak sme sa spolu vybrali na UPSVR,nastastie ja tam maam celkom dobreeho znaameho a ten naas odporucil k milej pani,tam sme vysvetlili o co ide,ze manzel neprispieva na domacnost ani deti a doko