Dobrý deň kúpili sme si rodinný dom kde bola voda odpojená než sme ho kúpili, chceli sme si ju dať zapojiť u vodarov a tí od nás vyžadujú aby sme zaplatili pripojenie vody ale aj odpojenie vody....je to možné resp.v poriadku že pýtajú peniaze aj za odpojenie vody nakoľko sme kúpili dom už s odpojenou vodou????
Dobrý den chcela by som Vás poprosiť o radu.
Jedná sa oto že asi 2 roky dozadu som sa rozišla s priatelom s ktorým mám 4 ročnu dceru.Vtedy som požiadala na sude o platenie výživného z jeho strany.No teraz sme sa asi pol roka dozadu vratily k sebe a planujeme sa vziať,chcem sa spýtať či mi viete poradiť ako postupovať aby sa platenie výživného pre mojho priatela zrušilo?Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň, rád by som požiadal o Vašu radu.
Vo štvrtok 11.7. 2013 mi bola doručená výpoveď(bol som v trojmesačnej skúšobnej dobe). Túto výpoveď som podpísal 11.7. 2013. Píše sa tam pracovný pomer sa končí dňom 14.7 2013 včítane a to z nasledovaných dôvodov: § 72 ZP - ukončenie v skúšobnej dobe z podnetu zamestnávateľa. 12.7. 2013 v piatok som doručil svoju práce neschopnosť.
Dobry den.prosim Vas potrebujem poradit podala som navrh o zverenie do nahradnej starostlivosti mojho maleho brata rodicia su dost problemovi a na zaciatku s tym suhlasili a doslo mi uz aj predbezne zverenie do opateri ale otec si to zrazu rozmyslel ale brat k nim uz nechce ist.ale otec ho chce spet
dobry den p.Banos prosim o radu v ramci BSM...potreboval by som vediet,ci si moze moja exmanzelka v ramci vysporiadania majetku,pozadovat znizenie mojho vyplatku ,z nasho spolocneho bytu,kupovaneho v manzelstve kde spolu spoluvlastnikmi.moja exmanzelka mala pred manzelstvom najomny byt,kde mala uzivatelske prava . byt vo vlastnictve nemala. uzivatelsky prav sa vzdala v prospech mojho otca bez vysporiadania sa financnej odmedy a bez akejkolvekdohody .
Dobry den . Pan advokát ,chcem sa spytat,dostala som platobny rozkaz . Islo o uhradu stavebnemu bytovemu druzstvu. Tuto sumu somuhradila uz pred pol rokom,co mibytove druzstvo potvrdilo,nonapriek tomuziadaju,aby som zaplatila sudne trovy. Maju pravdu,ked sumabola zaplatena este pred vydanim platobnehorozkazu. Dakujemza odpoved. Jursova
Dobrý deň,
chcem predať svoj spoluvlastnícky podiel na nehnuteľnosti synovcovi. Máme dobré rodinné vzťahy, ale predsa len ide o väčšiu sumu a nechcem aby som urobila chybu. V Kúpnej zmluve, ktorú máme nachystanú na podpis je v časti o Kúpnej cene takáto formulácia: