Dobrý deň.25.4.2014 som si kúpila v autobazári ojazdené auto, STK a EK bola po mojej kúpe až vykonaná,vraj žiadna vada sa nenašla. Následne som to auto dva dni na to odviezla k mechanikovi,ktorý ma upozornil na nespočetne veľa skrytých vád, s ktorými auto nemalo šancu prejsť na kontrole.V kúpnej zmluve nie je udaná žiadna skrytá vada ani vidiťeľná. Následne som volala späť do autobazáru,kde mi ale povedali,že auto som si už kúpila a priamo predajca auta mi volal s tým,že auto bolo v poriadku a peniaze už má a zložil.