Dobry den, chcela by som sa opytat ohladom starostlivosti mojej dcerky. S manzelom sme sa rozviedli a mame 16 mesacnu dcerku, sudom mu bol urceny Neobmedzeny styk,braval si ju od rana do večera v lubovolny den ale prevazne cez vikend, nenamietala som lebo na noc mi ju priniesol a spala pri mne, teraz si poziadal o upravu styku kedze ju chce mat od piatku do nedele. Ex manzel odisiel so spolocnej domacnosti ked dcerka mala 4 mesiace myslim si ze by sa o nu nevedel postarat v noci, kedze sem tam sa zobudi a plus ine veci kupanie, ukladanie, atd.