Dobry den pan advokat,chcela by som sa spytat na nahradu vyzivneho z rakuska.Otec mojej maloletej dcerky uz rom neplati vyzivne,do centra pre ochranu deti amladeze som poziadala o nahradne vyzivne 24.3.2013 ,do posial sa vsetko vybavovalo kym som konecne dospela k tomu ze na druhy tyzden dostanem nahradne ale len od januara tohoto roku,otec ma posielat 370 eur,mne budu davat len 108 eur,v papieroch je napisane ze som ziadala o tri mesiace naspet,ja som ziadala od datumu sperd roka,preco sa to nemoze vyplatit rok do zadu a preco nie cele ?