Vrecká

Synak si kúpil bundu. Nááádhernú. Oranžovú. Stálo ma to okrem finančnej a časovej investície spojenej so zaobstarávaním aj nemalé nervy. Kto má dieťa vo vrcholovej forme prevracania očí "mamíííí" tesne pred obdržaním občianskeho, ten ma pochopí.

Boli sme budničku odprezentovať, lebo rodina bola zvedavá.

"Nos rukavice a do vačkov si tie ruky nedávaj. Aby si ich nevyťahal." dostali sme radu.

A ja si uvedomujem, že ja mám vrecká na kabátoch zašité. Presne preto. Aby som ich nevyťahala.

Mala som jeden kabát a v čistiarni mi milé vačky ochotne rozstrihli že "jeeeeejda, vy ten kabát málo nosíte, ani klopy ste ešte nemali odpárané." A ja tak chodila celú sezónu, že naschvál, lebo je krásny a ja som veru nechcela mať guďžu kľúčov a kapesníkov vo vrecko vydutú.

Predvčerom som si zaobstarala kabát. A tiež prvé, čo som spravila Váľam sa od smiechu po podlahe ... zašívala som klopy na vreckách.

No som ja normálna? Veď vrecká sú na veci, či nie? Chichocem saChichocem saChichocem sa

Diskusie Naničmama.sk: 

Ja som presne tiež nechala na kabáte vrecká zašité. Lebo potom som do nich napchala všetko možné a vyzeralo to otrasne. Ale tak daleko ako ty som nedošla. Na novom kabáte vrecká zašité neboli a absolútne mi nenapadlo, že sa predsa dajú zašiť aj doma :) Porozmýšľam.

Nesrandujte dievčatá, vrecká sú od toho aby sa používali. Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe Však kde by som potom hľadala kľúče. Hambím sa Neexistuje zašité vrecká, jedine žeby som kabát, sako obliekla 2 x do roka.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok