Blogy používateľa all

Váš naj naj film

29. 03. 2009 - 20:12, od desina40

Baby,minule tu bola rozprava o obľúbených pesničkách z našich mladšich čias. Dnes by som nahodila temu naj film. Taký,ktorý možete pozerať stále a stále. Ja mam jeden oblúbeny, Vola sa Posledný mohikán, natočeny v r. 1992 s Danielom Day-Lewisom v hlavnej úlohe. Mala som obdobie,keď som ho pozerala každy deň. Tak krasne scény, nádherná hudba, http://www.youtube.com/watch?v=HWGRnHOhGiE&feature=related . Boli tam sceny, ktoré vyrážali dych, krvavé,ale aj ľúbostné a tá nadherná príroda.

Práca na doma

29. 03. 2009 - 19:33, od Janulienka

Dievčatá, prosím vás, máte niektorá skúsenosti s prácou na doma? Ozvala som sa na inzerát, pýtajú 2 eurá za katalóg a má ísť o plnenie obálok, skladanie pier, navliekanie gorálok a podobne. Robili ste to už niektorá, oplatí sa to, ako to vlastne je? Som strašne zvedavá. Ďakujem

Ambasada v Londyne

29. 03. 2009 - 11:55, od mischel

Ahojte vsimla som si ze je vas tu vela z Anglicka a tak chcem podebatovat o slovenskej ambasade v londyne.ja mam odtial zopar pikosiek ako napr-dievciny zo slovenska sa opytam po slovensky ci nema vreckovky a ona mi odpovie anglicky.a ked vojde dovnutra tak na konzulku spusti tiez anglicky-ze sa chce vzdat Sr obcianstva lebo jej je nanic....alebo dve dievciny sa rozpravaju po slovensky a jedna z nich sa nahne k svoju dietatu asi 8mesacnemu a zacne nanho anglicky a kamaratke povie ze je to tak lepsie aby rozumelo hned od mala.a konzulka ktora tam NEpomaha slovakom je vrchol.bola som tam dat

Nobelovka za vychovu

28. 03. 2009 - 17:13, od magic

Minule bola u nás kamoška so svojím drobcom, a keď medzi našimi DVDčkami pre deti objavila DVD Loonely Toons, upozornila ma, že to som mala ísť vymeniť do obchodu, lebo jedna z rozprávok tam paroduje Hitlera spôsobom vhodným skôr pre dospelých a aj v správach vtedy hovorili, že je pre deti nevhodná. Keďže sme ho vtedy kúpili, ale ešte nepozreli (však ich máme doma asi 200), nedalo sa s ním už nič urobiť.

Seniorky- ktora pozna tuto basnicku?

28. 03. 2009 - 09:05, od stefanka

Tato basnicka mi vrta v hlave a toto si este pamätam ucila som sa ju asi pred 45 rokmiVáľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Az ju niekto pozna prosim opravte , dolozte co tu chybaBozkávam Dakujem a som zvedava ci sa tu niekto najde Pohoda

Januar je mesiac chladu, vsade plno snehu ladu hoc

Februar este mrazi sankovacka sa uz kazi.

Marec zahnal zimu tuhu vracaju sa vtacky z juhu

April

Maj

Jun

F1-ka

27. 03. 2009 - 22:42, od fantika

babyyy..ja sa musiim priznat....Hambím sa v niecom som ako chlap...Hambím sa milujeeem F1-ku a hlavne ferrari....a tento viikend zaciina sezoona v austraalii a ja sa tak tesiiim...Tlieskam nezaujiimajuu ma ziadne inee sporty ale tomuto jednoducho neodolaam..kraasne autaa suu moje...a tu ide o sikovnost a preciiznost pilotov,o spolupraacu

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama