Blogy používateľa all

zaahradkaarky ozvite saa...

02. 04. 2009 - 21:57, od fantika

babenky moje kraasne chcem vaas poprosit o rady okolo zaahradky..totizto ja k zemine,semienkam a plantickaam nic moc vztah nemaam..Hambím sa ale maam kus zaahrady a tento rok by sa patrilo co to posadit...potrebovala by som teda vsetky moznee rady ktoree mi viete ohladne toho povedat..kedy sa co sadii a akyym sposobom,a ako hlboko,ako casto sa to polieva atd atd...ak maate naapady zlepsovaaky hocico uviitam...Tlieskam do

je mi ho luuto:(

02. 04. 2009 - 20:08, od fantika

milee babenky po dlhom case som vcera telefonovala s kamosom...a bohuzial zas sme preberali jeho manzelku...a ziadne pozitiivne spraavy...uz je chudaak celyy nestastnyy ale jednoducho s manzelkou ani z voza ani na voz...Smútok ale pekne po poriadku...ked si preciital vase priispevky tak sa pokuusil znova s manzelkou komunikovat...napiisal jej dlhyy mail v ktorom vsetko co mal na srdci vypiisal,ako mu je tazko,ze nevie co maa spravit aby to bolo medzi nimi dobree ,ze ho to traapi a pod..viete co bola reak

Lastovičky...

02. 04. 2009 - 19:09, od Aja1

...dorazili,konečne sa podľa mňa môže začať oficálna jar.Ja sa z nich tak vytešujem.Konečne bude vonku veselšie,živšie,budú sa hašteriť s vrabcami o nimi zabraté hniezda.Potom budem vyčakávať kedy vyhodia z hniezda škrupinky a budú kŕmiť svoje mláďatká.Slnko Slnko Slnko

šikovné mami ozvite sa mi

01. 04. 2009 - 20:36, od Ajrin

Ahojte maminy chcem vás poprosiť ak ste nejakým sposobom šikovne a dokazete vselico vyrobit tak sa mi ozvite na stranke www.madeinmama.eu je to moja stranka urcena vsetkym vam maminam ktore mate talent a viete sit strikovat malovat servitkovat piect alebo vyrobite s hocicoho hocico aj ked na to nemate skolu zavesim vam tam vas vyrobok za vasu cenu ktoru si urcite a aj s vasim kontaktom.Kedze s

Moja Zoo

31. 03. 2009 - 18:09, od Anonymný (bez overenia)

Zistila som, že si akosi lepšie rozumiem so zvieratami ako s ľuďmi. O mojej 19 ročnej dcére ani nehovorím. Bývame v staršom rodinnom dome, ktorý v podstate deviaty rok prerábame. Predtým sme bývali v "úchvatnej" Petržalke a dnes by som sa tam nevrátila za nič na svete. Už tam sme mali dvoch psíkov, teda fenky čistokrvenej pouličnej rasy, mimoriadne milé a prítulné a postupne sme si zariadili až 11 (slovom jedenásť) akvárií! Bolo to fajn, jedno bolo krajšie ako druhé. Naše návštevy sa po príchode venovali najskôr prezeraniu rybyčiek a asi až po pol hodine si sadali už k vlažnej káve.

Šrotovanie

31. 03. 2009 - 17:01, od Anonymný (bez overenia)

Nuž, z môjho 21 ročného Oltcitka je už kopa šrotu. Vzorne som sa o neho roky starala, vysávala, umývala a na zimu odkladala do garáže. Aby vydržal čo najdlhšie. Som invalidná už 13 rokov, Plačem nepracujem (živí ma manžel a invalidná almužna)a tak som vedela, že musím autíčko šetriť. Ale prišiel velikánsky boom, ktorý za toto autíčko ponúkol sumu, akú by som nikdy od nikoho pri prípadnom predaji nedostala! Nastala domáca porada a netrvalo to ani dlho a padlo rozhodnutie. Budeme šrotovať!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama