Blogy používateľa all

ozón

04. 04. 2009 - 17:11, od yaya

ahojte, dlho som tu nebola a určite sa zmenila klientela, takže väčšina z vás nebude vedieť, kto som a o čom píšem.....pre tých, čo si niečo pamätajú, chcela som sa len ozvať po ozónoterapii...po 5 mesiacoch sa mi konečne ozvali zo Žiliny a oznámili mi termín zákroku...nebudem sa tu rozpisovať, ako strašne to bolelo a ako som plakala...ako malé dieťa...podotýkam, že oz

Odisla si..

04. 04. 2009 - 00:06, od eifelovka

Nepamatam sa.. myslim, pisal sa rok 2003 a blizila sa Velka Noc, ked mi zazvonil telefon a moj brat mi smutnym hlasom oznamil, ze nas stryko.. odisiel.. navzdy.. odvtedy, kazdu bliziacu sa Velku Noc ma trapi predstava telefonatov z rodiny..

OTEC

03. 04. 2009 - 21:43, od magduš

Je piatok poobede a ty sa autom vraciaš domov. Ladíš rádio. Správy hovoria
o nejakej bezvýznamnej veci : v nejakej ďalekej dedine zomreli traja ľudia
na nejakú neznámu chrípku, o ktorej nikto nikdy nepočul. Nevenuješ tejto
správe veľa pozornosti.

V pondelok, keď sa zobudíš, počuješ, že mŕtvi už nie sú len traja, ale 30

Zamyslime sa nad sebou

03. 04. 2009 - 00:57, od manny

To čo sa mi stalo dnes ráno ma donútilo, sa nad sebou zamyslieť.

Moja malá dcérka, zlatíčko si všimla to, čo už síce dávno viem,ale mám pocit, že som to potrebovala počuť od nej.Hambím sa

Skúsenosti s hlístami

02. 04. 2009 - 22:45, od janka28

Mamičky, ktoré máte skúsenosti s hlístami u detí, prosím poraďte mi. Moja 3-ročná dcérka mala hlísty pred 3-4 mesiacmi, to sa jej vyliečilo podľa odberu stolice ani stopy po hlístoch. Ale aj naďalej si škrabe v nošteku, nechutí jej papať, sťažuje sa na bolesti bruška a že jej je zle. Je možné aby sa jej hlísty v tak krátkom čase vrátili?

Nevidí,nepočuje,nevníma..... až kým nevypnem TV... máte niečo také doma aj vy?

02. 04. 2009 - 22:05, od mnnaaauuu

Neviem,či aj vy doma zažívate také "traumy". dnes šiel futbal, či hokej,ani poriadne neviem. môj milý sedel v kresle, a ja som si potrebovala doskladať vypraté prádlo, fakt už len pár kúskov, tak som si"odložila" malého k nemu, pekne som pod neho dala podložku, nech leží na zemi a hrá sa. Trikárt som MM povedala,aby ho postrážil, nech sa neprekotúľa (lebo ked sa prekotúľa a spadne mu hlavička,tak sa buchne rovno hlavou do zeme). poskladala som dve košielky, ked počujem veeeeeeeeeelky plač. pribehnem, malý leží na drevenej podlahe§!!!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama