Anglicko

Na záver to najlepšie

Večerný Londýn Ak ste v Londýne unavení z kvanta turistov, aut, preplneného metra ... a uvažujete o tom, čo tam vlastné robíte, dajte si repete. Zavítajte do centra tesne pred zotmením, najlepšie na promedádu k Temži.

Mne sa také prihodilo a večerná prechádzka pri rieke má úplne vyliečila. Mládež spolu s drahým som nechala na London eye ...

Studený odchov v Brightne

Počas nášho pobytu v Londýne, sme si naplánovali jednodňový výlet k moru či dokonca Atlantickému oceánu. PohodaMilujem more, ale neznášam horúčavy. Zároveň dozrel čas na chvíľu vyľuftovať hlavu i pľúca z miestami hlučného Londýna. Že to tam hore niekto myslí doslovne, sa mi ani nesnívalo.

Zoči voči Londýnu

 Prečo sa stal práve Londýn cieľom našej dovolenky? Zložitá otázka, alebo skôr odpoveď o  hľadaní kompromisov medzi členmi našej domácnosti. Môjím snom je Nórsko, alebo Alpy v Tatrách som už tento rok bola ... Drahý s najmladšou by si celkom radi užili aj more a sladké ničnerobenie a hlavne krátke cestovanie. Deva má dosť už po hodine cesty autom ... a ja tiež, keď mám počúvať jej mňaukanie.

Pohľad z okna

V sobotu v noci sme sa skoro celá rodinka vrátili zo zaujímavého úletu za hranicu všedných dní. Kým zvládnem spracovať zážitky z našej dovolenky v Londýne, tak i tak, rada by som sa na začiatok podelila o jeden z naj momentov z výletu. 

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok