Pozývame vás na stretnutie pod Vysokými Tatrami

Po dvoch zrušených a jednom odloženom stretnutí, to predsa len ideme skúsiť.  Srdečne vás pozývam na spoločné jesenné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok aj medovnikárok 10.- 12. septembera 2021 v Starej Lesnej  v penzióne Lomnicky. 

Program:  Tentokrát to bude ozaj len úplne oddychovka. ÚsmevSamozrejme akékoľvek tvorenie je povolené a výlety do Vysokých Tatier  priam nutné. Verím, že nám počasie bude priať.Úsmev Od Tatranskej železnice, s ktorou sú dostupné Starý Smokovec (Hrebienok), Štrbské Pleso ... nás delí cca 25 minútová prechádzka, Do Tatranskej Lomnice k lanovke na Skalnaté pleso je to cca 45 minút pešo. Chodník je ozaj príjemný.

Podmienky: Lokalita pod Vysokými Tatrami je momentálne v oranžovej zóne, čo sa týka Covid automatu, čiže musia byť dodržané opatrenia OTP – penzión môže ubytovať len osoby očkované alebo testované alebo tie, ktoré ochorenie Covid prekonali (za posledných 180 dní). V prípade zmeny vás budú z recepcie informovať. Ak by sa udiala výraznejšia negatívna zmena a stretnutie by sme museli zrušiť, záloha vám bude vrátená.

Cena: Víkendový pobyt s plnou penziou stojí 86 €, s poplenziou 74 €.

Ubytovanie v Penzióne Lomnicky je možné v dvojposteľových, prípadne trojposteľových izbách. Ak by bol záujem a budú voľné, tak k dispozícii sú aj štvorposteľové izby a apartmány, ale tie treba objednať čím skôr, nakoľko ich nemáme rezervované. Predpokladám, že nás predsa len bude menej ako po iné roky.

Strava: Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Večera bude formou 3-chodového menu, obed formou 2-chodového menu, pri oboch bude na výber z 3 hlavných jedál (okrem dňa príchodu, kedy bude menu na večeru jednotné). V prípade bezlepkovej alebo inej diéty, nahláste ju, prosím, pri rezervovaní pobytu. V tom prípade je príplatok 2 eur na deň, nakoľko treba dokúpiť špeciálne potraviny.

V prípade plnej penzie a záujmu o obedový balíček na sobotu, ak plánujete väčší výlet, prípadne skoršieho odchodu v nedeľu, nahláste, prosím, balíček pri rezervácii ubytovania.

Relax: V penzióne je k dispozícii fínska a parná sauna s vírivkou vstup pre 1-5 osôb, nie je v cene pobytu.  Môžete vybrať do Aqacity Poprad (ideálne autom, cca 13 km).

Prihlásenie a rezervácia ubytovania:

Na stretnutie sa prihlasujte na maili info@penzionlomnicky.sk, ideálne najneskôr do konca augusta 2021. (Rezervácia bude možná aj neskôr, ale s obmedzenou možnosťou výberu ubytovania) Nezabudnite uviesť , že ide o stretnutie žien a celé mená všetkých prihlásených osôb.  Ak idete väčšia skupinka, prihlasujte sa čím skôr,  ak chcete byť ubytované spolu.

Aby bolo vaše prihlásenie na stretnutie platné, je potrebné uhradiť zálohu 50% z ceny pobytu. Každá účastníčka po zaslaní rezervácie dostane tzv. potvrdenie rezervácie spolu s údajmi k platbe zálohy, kde je výška zálohy, variabilný symbol a všetky ostatné informácie.

Teším sa na vás.

PS: Ešte dolaďujem nejaké detaily, ak by boli menšie zmeny upravím, dám vedieť, alebo sa pýtajte.

Komentáre

Idem, ja Fany, aj s maminkou Bernuškou, obe sa už tešíme SrdceVerím, že sa pridá minimálne celá stará zostava. Radi sa opäť stretneme s dávnymi kamoškami v príjemnom prostredí. 

 

To je super, zostava bude urcite skromnejsia, ale verim, ze si to uzijeme Mrkám

Kamilka, super nápad, nadýchať sa čerstvého tatranského vzduchu, pohladiť dušu pohľadom na krásne Tatry, zrelaxovať a opäť sa stretnúť a zaspomínať s milými babami... Snáď to vyjde a nič nám to neprekazí.

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok