reklama

Taliansko

Kudy kam, keď ste tam

08. 09. 2021 - 09:12, by kp
Pár návrhov sme si prečítali v sprievodcovi, pár nám poskytol internet. Keď sme mali mesto schodené všetkými smermi nielen tam, ale aj späť, zažiadalo sa túlavým topánkam trochu zmeny. A keďže muž plánoval s Michaelom dlhý výlet bikom do Grada, rozhodol sa, že si cestu otestuje najprv spoza volantu. V podstate ho chápem.

Friuli Venezia Giulia

04. 09. 2021 - 12:26, by kp
Tentokrát nebolo času na zháňanie vstupných informácii a z toho plynúce približné plánovanie ´čo, kde, kedy, akoˇ. Tentokrát sme sa rozhodli bleskovo. Veď zbierku sprievodcov Talianskom už akú-takú doma vlastníme.Stačí zvoliť jedného vhodného kandidáta a listovať ním i cestou po diaľnici.

reklama


reklama

Tip na dovolenku

14. 02. 2019 - 09:07, by kp
V Bavorsku sú dva týždne prázdnin - Turíce - posledné pred dlhými letnými, a tak muž pred rokom navrhol, aby sme sa vybrali na pár prieskumných dní do západnej časti Južného Tirolska, ktorú som dovtedy ja nemala možnosť spoznať. Do Vinschgau.Slovo dalo slovo a my smevydali na cesty. Zvolili sme však inú prístupovú trasu. Teda inú od Garmischu. Bez diaľníc, ale i tak vcelku rýchlu.

Okolo delfína rovno, pri praclíku doprava

04. 09. 2017 - 10:49, by dasa_

Niekedy mám pocit, že na masovú dovolenku v Bibione sú len dva názory. Buď "absolútne áno" alebo v "žiadnom prípade".

Vrátili sme sa práve z desiateho pobytu za posledných 15 rokov a tak tuším môžem povedať, že my patríme k tej druhej skupine. Je to taká naša letná klasika. Kým sa chodilo s malými deťmi, oceňovali sme, že je na ne na pláži naozaj myslené. Naviac, tá hromada piesku všade okolo, proste raj.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama