Stretneme sa v októbri v Starej Lesnej

Srdečne vás pozývame na spoločné jesenné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok aj medovnikárok 5.- 7. októbra 2018 v Starej Lesnej  v penzióne Lomnicky. 

Program: Okrem stretnutia spriaznených duší, a zaslúženého oddychu bude priestor aj na tvorenie (jeden minikurz zastrešuje pegybabi Úsmev, môžete sa pridať s ľubovoľným námetom aj vy ) a výlety do Vysokých Tatier (tipy na menšie či väčšie prechádzky, túry poradí majas) Úsmev . Od Tatranskej železnice, s ktorou sú dostupné Starý Smokovec (Hrebienok), Štrbské Pleso ... nás delí cca 25 minútová prechádzka, Do Tatranskej Lomnice k lanovke na Skalnaté pleso je to cca hodinka pešo.

Cena: Víkendový pobyt s plnou penziou 65€/ak je osoba ubytovaná na pevnom lôžku. V prípade dospelej osoby na  prístelke, je cena 61,40€. Cena dieťaťa do 14,99 rokov na pevnom lôžku 44,80€/osoba, na prístelke 41,20€/osoba. 

Ubytovanie v Penzióne Lomnicky je možné v dvojposteľových , trojposteľových izbách, dvojposteľových izbách s prístelkami, rodinných štvorposteľových izbách, apartmánoch ... Väčšie skupinky hláste sa čím skôr.

Strava: Raňajky sú podávané formou švédskych stolov. Večera je dvojchodová a je možnosť výberu z troch menu. Obedy budu jednotné. V prípade bezlepkovej diéty, nahláste ju, prosím, pri rezervovaní pobytu.

 V prípade zájmu o obedový balíček na sobotu, ak plánujete väčší výlet, prípadne skoršieho odchodu v nedeľu, nahláste, prosím, balíček pri rezervácii ubytovania, prípadne najneskôr týždeň pre stretnutím. Cena balíčka je 2,50€/dospelá osoba, 2€/dieťa, namiesto obeda v hodnote 5 eur. Táto cena bude zohľadnená v cene pobytu, samozrejme ak nahlásite záujem o balíček včas.

Relax: V penzióne je k dispozícii fínska a parná sauna s vírivkou vstup pre 1-5 osôb v cene 20€/hod., 6-10 osôb 40€/hod. Prípadne môžete využiť služby susedných hotelov: S ubytovacím poukazom môžete navštíviť wellness hotela KONTAKT (so zľavou 20%),  alebo  HORIZONT A HILLS (so zľavou 30% ). Je však potrebné si tam urobiť rezerváciu vopred kvôli kapacite.  Prípadne sa môžete vybrať do Aqacity Poprad (ideálne autom, cca 13 km), penzión má k dispozícii 20% zľavové karty. 

Prihlásenie a rezervácia ubytovania:

Na stretnutie sa prihlasujte na maili info@penzionlomnicky.sk, najneskôr do konca augusta 2018. (Rezervácia bude možná aj neskôr, ale s obmedzenou možnosťou výberu ubytovania) Nezabudnite uviesť , že ide o stretnutie žien, celé mená všetkých prihlásených osôb. V prípade detí vek.  Ak idete väčšia skupinka spriaznených duší, prihlasujte sa čím skôr, v penzione sú k dispozícii apartmány, rodinné izby, pre väčšie partie, len je potrebné si ich rezervovať čím skôr, ak chcete byť ubytované spolu.

Aby bolo vaše prihlásenie na stretnutie platné je potrebné uhradiť zálohu 30% z ceny pobytu. Každá účastníčka po zaslaní rezervácie dostane tzv. potvrdenie rezervácie spolu s údajmi k platbe zálohy, kde je výška zálohy, variabilný symbol a všetky ostatné informácie.

Na sobotnú párty vybavujeme cigánsku kapelu, dám vedieť včas v akej cene, sa na ňu vyzbierame.  Úsmev Verím, že to bude stáť zato, aspoň o tom nasvedčujú naše doterajšie skúsenosti. Tému masiek a viac detialov ohľadne tvorenia dáme včas vedieť.

Teším sa na vás.

Mapa: 

Komentáre

a ktoré z vás sa sem chystajú????? 

Ja,Úsmev adus, pegybabi a viac neviem, Hambím sa lebo prihlasovanie ide mimo mňa, priamo cez penzion, na Fb sa ozvlalo sa zopár cukrárok, artmám ... A hlásim, že sa podarilo vybaviť cigánsku kapelu. Sú to už také komornejšie stretnutia okolo 45 žien.Chichocem sa

tak ked tam budes Ty a Adus, to sa mi oplati dobehnut aspon pozriet ♥ zvysna posadka bude bonus

Dojdi devenko, dojdi, rádi te uvidíme. Úsmev

No, ja ťa musím sklamať, bohužiaľ, na poslednú chvíľu som musela svoju účasť zrušiť, dostala som "zaracha" od mojej maminky

..ja len že ako to dopadlo s hudbou?bude?či si zabékame samé? nieže by sme to nezvládli...len sa pytam Váľam sa od smiechu po podlahePivoPivoPivoVyplazený jazykVyplazený jazyk

Bude cigánska kapela, cca od 19.00 - do 22.00 v sobotu vecer. Budeme sa na nu skladat po cca 5 eur na osobu, masky tentokrát neviem. Chichocem sa

joooj tak supeer Áno

A debata o maskach bola??neviem ju nájsť Prekvapenie

Dievčatá pripájam ponuku od Klaudie na pletenie Vianočnej svietiacej hviezdy. Kurz sa bude konať v piatok po večeri, maximálny počet zúčastnených 12, cena kurzu, v ktorej je započítaný všetok materiál je 10 eur. 

 

Ešte pripomínam ponuku na sobotňajší kurz s pegybabi.

vianočné vrecúška

V sobotu počas sobotňajšej párty nám bude hrať cigánska kapela, cca od 19.00 - do 22.00. Budeme sa na nu skladat po cca 5 eur na osobu, masky tentokrát neviem, či budú a aká je téma. 

Nezabudnite doniesť pekný a milý darček do tomboly. Slnko

Počasie nám zatiaľ hlásia slnečné aj keď relatívne chladné. ÚsmevAk sa nevyberiete na väčší výlet do Tatier, kúsok nad penziónom cez cestu, je chodník, či skôr poľná cesta, po ktorej sa môžete prejsť do Tatranskej Lomnice. Ak plánujete na sobotu celodenný výlet, nahláste čím skôr do penzionu obedové balíčky, ak ste tak ešte nespravili.

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.