Ahojte a dobrý deň,
prosím vás o vaše skúsenosti a názory. Plánujeme dcéru preložiť v 6.ročníku na osemročné gymnázium Trebišovská ul. v Košiciach. Teraz chodí na Laca Novomeského.
Chcel som sa spýtať,som 30 ročny sl otec troch deti nikolka ma 6 samko5 nikolasko4.Ich matka ma deti zverene do opatery.neni dávno som podal navrh na zmenu zverenia,nakolko deti nechcu bit s mamou.Len ide oto,deti sa matky boja a musia povedať,že
Zdravím mamičky, logopedička nám doporučila nastrihnutie podjazykovej uzdičky, rada by som sa informovala kde sa to v Trenčíne prípadne v okolí Trenčína robí, a či treba aj dáke potvrdenie od detskej lekárky....Ďakujem za info
Tento víkend som sa po dlhom čase stretla s kámoškou. Vidíme sa málo, ale spriaznené duše sme stále. Katka je učiteľkou na základnej škole na prvom stupni. Rada počúvam, jej zážitky ako učiteľky.
Ahojte,
som študentkou 5. ročníka vysokej školy v odbore Ekonomika podniku a touto cestou by som Vás chcela poprosiť o pomoc pri riešení diplomovej práce zameranej na marketing v zdravotníckom zariadení. Prácu riešim v Šrobárovom ústave v Dolnom Smokovci.
Ahojte dievčatá. Máte niektorá skúsenosti so skautingom? Chcela by som tam šupnúť syna - tretiaka. Jemu sa tam moc nechce, ale to sa mu nechce nikde. Celkovo je taký pasívny typ ku všetkým aktivitám a pritom má energie na rozdávanie.
Ahojte naničmaminy,
mám 2 ročného chlapčeka. Je to krásne, veselé, usmievavé dieťa. Až na fakt, že ho nič ale fakt nič nebaví.
Nevie sa sám zahrať. So mnou sa nechce hrať, odstrkuje ma od seba. S manželom sa hrá iba ak manžel leží na zemi a on môže po ňom skákať. Postaví mu napr. vlakovú dráhu, následne ju rozoberie a hádže s ňou.