reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Detská práca

26. 05. 2013 - 09:39, od dasa_

Nedávno som videla niekde na internete obrázok. Asi 70 ročná stará pani hovorí asi 12 ročnému dievčaťu "Ja v tvojom veku som už pracovala" - a dievča na to odveti "Ja v tvojom veku ešte pracovať budem"

Mrazivé, ale zdá sa pravdivé.

vši!

22. 05. 2013 - 21:43, od veronika168

som zúúfalááá ja viem že na tejto stránke nemám čo robiť ale potrebujem radu! mám 13- zložité obdobie :D ...


reklama

Dobra ZOO

21. 05. 2013 - 15:47, od Alena7

Možno ste postrehli, že sa rozbehol ďalší ročník projektu Dobrého anjela "Dobrá ZOO". (heart) Podrobnosti môžete prečítať tu : http://www.dobryanjel.sk/dobra-zoo-dobreho-anjela-2013/ Chodí sem veľa šikovných a empatických ľudí, ktorí by sa mohli zapojiť (sun)

Súťaže a hry pre deti - nápady

20. 05. 2013 - 11:48, od Arwen

Ahojte,

o pár týždňov sa zúčastním akcie Dňa detí a na stretnutie pred ním mám prísť aj s nápadmi, čo by som tam chcela s nimi robiť. Preto by som potrebovala nejaké nápady na hry alebo súťaže, kde sa deti môžu meniť bez narušenia priebehu hry, poprípade aby boli rýchle. Bude to klasický Deň deti, takže príde kopa detí a budú obiehať stanovištia.

Iba mariška

13. 05. 2013 - 20:41, od Tominkalka

Som matka 17 ročnej dcéry.Od malička bola veľmi šikovná,vnímavejšia na svoj vek,ako ostatné detičky.Robila nám veľkú radosť a veľmi ľúbila svojho ocka.Dokázali dlho do noci fylozofovať o všeličom.Ešte do 12 rokov sa pchala do posteli medzi nás a večer si nechávala medzeru medzi dverami od nás,do svojej izby,aby sme boli spojení.

Ako sa spravat ked dieta chce rozhodovat

13. 05. 2013 - 08:27, od Tam81

mam 14 mesacneho syna.od 10 mesiaca je v jasliach.zijeme v dansku.od Decembra 2012 bol chory 5 krat na zapal stredneho ucha,bral antibiotika. nakoniec mu pred 2 tyzdnami urobili drenaz usi (operacia v narkoze). maly konecne zacal v noci spat.



Nervozita

12. 05. 2013 - 17:24, od popelka

Ahojte, mám taký problém, že sa mi trasú ruky. Je to asi nervozitou.
Napríklad ked som niekde v spoločnosti na obede a mám jesť polievku tak sa mi rozstrasú ruky. Alebo ked mám ísť niečo podpísať a niekto sa na mna pozera tiež sa mi trasú ruky či napríklad v škole ked mám pred celou triedou čítať niečo z papiera tiež sa mi začnu triasť ruky/nohy a silno mi búši srdce.

Odrazadlo

10. 05. 2013 - 23:04, od Zuzana Z

ahojte, chceme kupit nasej malej velkej zabke (v januari mala 2 rocky) odrazadlo, no netusim, ake... teda, trosku ano, chceme take dvojkolesove, bicykloveho typu, nie tie umelohmotne auticka... ake su vase skusenosti s konkretnymi odrazadlami?

Vlasy

18. 04. 2013 - 09:02, od Tinulina

Poprosím o radu..... Mám 7 ročnú a 9 ročnú dcérku. Máme problémy s vlasmi-vrkočami. Tá staršia sa už naučila, že je lepšie keď ma vlásky zopnuté, ale ako naučiť mladšiu aby si na to zvykla aj ona.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama