reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

darcek za vysvedcenie

18. 07. 2012 - 00:14, od janaslancikova…

Moja dcera si vymyslela ze chce notebook za 1000 €. Mala dobre vysvedcenie. RAda by som jej ho kupila. Kde je ale hranica medzi rozmaznavanim a normalnym darcekom?

Deti a televizia

12. 07. 2012 - 20:12, od studentka26

Ahoj mamicky, chcela by som vas touto formou poprosit o vyplnenie kratkeho dotaznika, ktory potrebujem vyhodnotit a dolozit k svojej vysokoskolskej praci... Dotaznik sa tyka hlavne rodicov co maju doma deticky vo veku 3-10 rokov.


reklama

Život?!

11. 07. 2012 - 21:49, od Anet-net123

Ahojte, asi by som mala začať pekne od začiatku. Pred nedávnom som oslávila 15-te narodeniny tešila som sa , že konečne budem môcť chodiť von na dlhšie ale asi som zabudla na to akých mám rodičov.

Hľadám knihu...poradíte?

29. 06. 2012 - 15:05, od anjeli

Dievčatá, potrebujem poradiť. Syn si na meniny prial ako darček aj knihu /potešilo ma to aj zahrialo priZlomené srdce/, ale nastal problém. Praje si knihu na spôsob občianskej náuky: napr. kam idú peniaze našich výplat, čo všetko a ako financuje štát, ako funguje naše zdravotníctvo a pod.



Syn-agresor

28. 06. 2012 - 20:52, od slava123

Mam 17 roč.syna a dve dcery 11,14.Syn prestal chodit do školy.Zaplietol v divnej partii,ktora kradne.Aj u nas doma začali miznut veci ako mobili,peniaze.Začal byt na nas agresivny,Zbil mna ako matku aj staršiu dceru.Mam podozrenie na schyzofreniu.Rozviedla som sa ked mal cca 7rokov,s jeho otcom som to ešte niekolkoskušala dat dokopy aj sme nejaky čas žili spolu ale ked začal byt na nas z

Co mam robit moj syn nechodil do skoly

27. 06. 2012 - 11:03, od abigail

Bola som dnes na rodicku a som hrozne sklamana ,za pol roka vynechal 21 dni z toho 4 dni ma ospravedlnene lekarom.Ostatne dni si proste nesiel do skoly.Vedela som len o troch ,lebo sa mi priznal ale dnes som bola sokovana.Platim mu sukromnu skolu

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama