reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Úlety našich detí

02. 06. 2012 - 18:57, od Kamila

Naše deti nám prinášajú veľa radosti, občas starosti a určite sú pre nás veľkou studnicou prekvapení, občas až takých, že nám rozum zostáva stáť. Také sa zadarilo aj mojej najmladšej deve. Z ničoho nič začala odmietať nohavičky s čo i len malou "nálepkou".


reklama

Maturita, štátnica

30. 05. 2012 - 21:31, od monika_dankova

Tak a konečne už hádam v našej domácnosti zavládne pokoj. Konečne budeme bez nervozity a stresu. Úsmev
Môžem sa Vám pochváliť, že moja staršia dcéra dnes zvládla poslednú štátnicu a má vo vrecku titul Bc. Mladšia, zas úspešne dnes zmaturovala.
Juj, či sa tešímVáľam sa od smiechu po podlahe, cez víkend to oslávime.

Ako ste na tom vy,čo vaše deti?



prosím poraďte

24. 05. 2012 - 13:35, od oliM

Mám 3r syna, chodí do súkromnej škôlky....s jeho otcom sme sa rozišli keď som bola ešte tehotná, no napriek tomu som mu neodoprela styk s dieťaťom..Syn chodí k otcovi každý druhý výkend a niekedy aj častejšie...Cca pred dvomi mesiacmi mi volala riaditeľka škôlky, že sa so synom niečo deje, je nesústredený, nervózny neposlúcha atď...dovtedy bolo všetko ok...syn je veľm

Tetovanie

17. 05. 2012 - 16:11, od schubii

Ahojte všetci, mám 19 rokov a už viackrát som rozmýšľala na tetovaním...chcela by som si dať niečo malinke za ucho, nejake motýliky alebo tak.. chcela som to na miesto, kde by som to mohla aj zakryt, kebyze som chcela.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama