Naše deti nám prinášajú veľa radosti, občas starosti a určite sú pre nás veľkou studnicou prekvapení, občas až takých, že nám rozum zostáva stáť. Také sa zadarilo aj mojej najmladšej deve. Z ničoho nič začala odmietať nohavičky s čo i len malou "nálepkou".
Dievcata,
mam na vas prosbu. Pred casom som tu niektorym poslala tieto knihy v elektronickej podobe. Uz si nepamatam, ktorym. Posielala som to zo stareho uctu, ku ktoremu uz nemam pristup a teraz by sa mi obe knizky zisli (hlva premudra, nestiahla som si ich na disk, nechala som ich na mailovom servery).
Tak a konečne už hádam v našej domácnosti zavládne pokoj. Konečne budeme bez nervozity a stresu.
Môžem sa Vám pochváliť, že moja staršia dcéra dnes zvládla poslednú štátnicu a má vo vrecku titul Bc. Mladšia, zas úspešne dnes zmaturovala.
Juj, či sa teším, cez víkend to oslávime.
Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať, či je normálne, (pokiaľ má matka dieťaťa AB- a otec AB+) aby jedno dieťa malo 0- a druhé 0+ ďakujem vopred za odpovede .
Mám 3r syna, chodí do súkromnej škôlky....s jeho otcom sme sa rozišli keď som bola ešte tehotná, no napriek tomu som mu neodoprela styk s dieťaťom..Syn chodí k otcovi každý druhý výkend a niekedy aj častejšie...Cca pred dvomi mesiacmi mi volala riaditeľka škôlky, že sa so synom niečo deje, je nesústredený, nervózny neposlúcha atď...dovtedy bolo všetko ok...syn je veľm
Ahojte všetci, mám 19 rokov a už viackrát som rozmýšľala na tetovaním...chcela by som si dať niečo malinke za ucho, nejake motýliky alebo tak.. chcela som to na miesto, kde by som to mohla aj zakryt, kebyze som chcela.