reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Tampón

22. 06. 2012 - 18:58, od SunnyUniverse

Ahojte,ideme na dovolenku a mala by som vtedy dostať menštruáciu,čiže ostáva len tampón.Bolí to ak si ho vložím?

Opakovanie ročníka

22. 06. 2012 - 13:13, od Monika Gallová

ahojte dievčence,chcela by som Vás poprosiť či máte niektorá skúsenosti s tým že Vaše dieťa opakovalo ročník, malý je druháčik, mal ísť do tretieho ročníka, ale zhodla som sa s psychologičkou že by to nezvládol...má poruchu učenia, dyslexia a dysortografia...snažím sa to malému vysvetliť že to nieje žiadna tragédia, že si to zopakuje a bude dostávať samé jednotk


reklama

spinkanie v tom hroznom teple

20. 06. 2012 - 00:22, od fantika

ahojte baby,písem si tu diskusiu v takejto nekrestanskej hodine,ani sa nečudujte,to teplo ma totálne zmorí a to bývame v dome ktorý je na nase pomery celkom chladný,cize máme vnútri cca 27 stupnov..lenze pre mna je uz aj toto neúnosné,takze zo spánku skoro nic nemám..ale na nieco iné som sa chcela spýtat..ide mi o drobca,akú máte skúsenost,nakolko ho treba v takomto teple na noc

ahojte,prosim poradte mi.....

13. 06. 2012 - 09:28, od breskyna

ahojte vsetci kto ste tu,mam 14 rocneho syna a kedze som nanho sama(som vdova)nezvladam vychovu a to mozem povedat ze sa snazim.Uz druhy krat je umiestneny v BA na psychiatrii,pretoze nezvlada skolu,vsetko mu je jedno,cele vyucovanie prelezi na la

Máte aj vy takých susedov?

07. 06. 2012 - 13:15, od andula78

Milé mamky. Ako veľmi sú vaše deti hlučné? Mám 3 deti. 8, 6 a 1 ročné. A pod sebou susedou vdovu a slobodnú dcéru (asi 40r.). Včera sa prišla sťažovať, že aký veľký hluk robíme.



Teplomer - skúsenosti

07. 06. 2012 - 08:24, od Riaa

Ahojte maminy! Chcela by som sa vás spýtať, či nemáte skúsenosti s teplomerom SilverCrest. Budú ho mať teraz v akcii v Lidli, mal by to byť teplomer na meranie teploty v ušku ale aj ako bezdotykový teplomer.

Je to vzdor alebo nieco vaznejsie?

04. 06. 2012 - 15:25, od zvonkohra

Ahoj maminky moja mala ma 28m ale to co robi posledny tyzden by bolo vela asi uz aj na kona...zacalo to nadchou minulu nedelu tak som si povedala ze oki potrebuje ma teraz viac,ked nadcha presla nic nerobi len sa chce nosit na rukach,place resp.vr

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama