reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

pokuta

16. 05. 2012 - 12:44, od bobes

ja mam problem ze mi 12 rocne decko opili kamaratky nechali ju na chodniku nejaka dobra duša zavolal sanitku a po 9 mesiacoch mi prislo platit 4925 eur zda sa mi to privela za dva dni hospitalizacie aj ked som si vedomy že republika krváca.poradte


reklama

Ako pribrať?

13. 05. 2012 - 18:12, od linduska210

Ahojte, veľa báb chce vedieť ako schudnúť no ja sa pýtam ako pribrať? Mám 14 ( za 3 mesiace 15) Meriam 160 cm, vážim 44 kg . Nohy a ruky mám chudé, som plochá ako doska. Zadok nemám takmer žiadny a prsia- nič moc.

Odchod od dojceneho 27mesacneho dietatka

05. 05. 2012 - 17:25, od katulienka25

Ahoj maminky prosim vas o odpoved a len mamicky ktore s tym maju skusenost,alebo aj tie ktore sa s tym stretli...Dcerka ma 27m a je stale kojena,teraz 17.5 musim odist do ciech idem za krstnu mamu na 3 noce nebudem doma a kedze mala zaspava na prs

Nohy

02. 05. 2012 - 20:19, od Dominika671997

JA BUDEM MAT 15 A CHCELA BY SOM SI OHOLIET NOHY ALE NEVIEM AKO TO POVEDAT MATKE SOM TROSKU HAMBLIVY CLOEK Smútok

dvojičky.

02. 05. 2012 - 09:49, od Lela 0230

Ahojte, dlho som tu nebola.
Prosím o radu, či povzbudenie. Moji chlapci, majú Rok.
Jeden už behá a druhý sa vyvaľuje. Zatiaľ sa snaží na štyroch.Mrkám



čo vyrábať?

26. 04. 2012 - 18:14, od linduska210

ahojte :)

Chcela by som niečo vyrábať a predávať to...
Poradťe mi... niečo jednoduche čo by som zvladla aj ked mam 15 a na čom by sa dalo aj niečo zarobiť ;)
Také aby to ľudia aj kupovali :)

Dakujem za vsetky navrhy :)

zuby a zubári

18. 04. 2012 - 11:41, od nadia

včera som bola s malou u zubára a prišla som domov vytočená ako kliešť...Úsmev
zubárka ku ktorej chodíme, má strašne dlhé objednávanie časy, tak ja múdra hlava, som sa po dlhom rozmýšľaní rozhodla, že zaplatím za blombovanie a pôjdeme skôr ku súkromnému lekárovi opraviť zúbok.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama