ja mam problem ze mi 12 rocne decko opili kamaratky nechali ju na chodniku nejaka dobra duša zavolal sanitku a po 9 mesiacoch mi prislo platit 4925 eur zda sa mi to privela za dva dni hospitalizacie aj ked som si vedomy že republika krváca.poradte
Ahojte, veľa báb chce vedieť ako schudnúť no ja sa pýtam ako pribrať? Mám 14 ( za 3 mesiace 15) Meriam 160 cm, vážim 44 kg . Nohy a ruky mám chudé, som plochá ako doska. Zadok nemám takmer žiadny a prsia- nič moc.
Ahoj maminky prosim vas o odpoved a len mamicky ktore s tym maju skusenost,alebo aj tie ktore sa s tym stretli...Dcerka ma 27m a je stale kojena,teraz 17.5 musim odist do ciech idem za krstnu mamu na 3 noce nebudem doma a kedze mala zaspava na prs
Chcela by som niečo vyrábať a predávať to...
Poradťe mi... niečo jednoduche čo by som zvladla aj ked mam 15 a na čom by sa dalo aj niečo zarobiť ;)
Také aby to ľudia aj kupovali :)
včera som bola s malou u zubára a prišla som domov vytočená ako kliešť...
zubárka ku ktorej chodíme, má strašne dlhé objednávanie časy, tak ja múdra hlava, som sa po dlhom rozmýšľaní rozhodla, že zaplatím za blombovanie a pôjdeme skôr ku súkromnému lekárovi opraviť zúbok.