reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

pieseň Zajko

17. 10. 2012 - 14:00, od Fany1000

Dievčatá, nemáte niekto CD s touto piesňou? (Pod...ská a Ča..ky a Jitka Mo....cová)
Alebo, ak mi viete celú túto pieseň nájsť na nete. Ja som našla len ukážku. Vy ste také šikulky... Ďakujem veľmi pekne už teraz.

opat zmena priezviska - da sa to???

15. 10. 2012 - 11:40, od tigrica182

ahojte babule- chcela by som sa opytat, ze ci je mozne zmenit si priezvisko... vsetko vysvetlim.
s manzelom ked sme sa sobasili - vzal si moje priezvisko... aj nase deti nosia moje priezvisko.... chcem sa opytat, ze ci sa da zmenit priezvisko opat na manzelove - aj ja by som bola po manzelovi - ale aj deti by som chcela aby boli po nom - da sa to??? ak ano, kde sa to vlastne vsetko vybavuje???


reklama

chce študovať

14. 10. 2012 - 13:33, od naberacka6

asi som zlá matka čo nepočúva svoje dieťa a nezabezpečí mu to po čom túži :( moja dcéra chce ísť strašne študovať do česka, konkrétne do Brna alebo Ostravy, ja ju chcem strašne podporiť v tom ale nedá sa to, nie sme v situácii aby sme moh

ako to vidíte vy

11. 10. 2012 - 23:54, od klodys

ahojte mamy,

chcela by som sa spýtať na váš názor...dcéra má 20rokov,našla si priateľa,nikdy som jej v tom nebránila,skôr moja mama mala pochybnosti. Je o 11 rokov starší,zabezpečený,dobrá partia.:) Minulý rok od stužkovej sa mi dcéra vyhýbala,nechcela so mnou komunikovať.Ospravedlňovala som ju tým,že

Hodnotenie žiakov

10. 10. 2012 - 17:39, od georgina

Na chalanovej škole učitelia používajú ako spôsob hodnotenia vedomostí žiakov bodovanie.
Pre tých, ktorí sa s tým ešte nestretli, vysvetlím.

Čo pre anglickú rodinu?

08. 10. 2012 - 10:42, od eva m

Milé dievčatá, poraďte mi, prosím, trošiiičku Úsmev
Moja dcéra ide so školou na pár dní do Londýna, ubytovaní budú v rodinách.
I patrí sa jej priniesť hostiteľskej rodine voľáky podarúnok.
Čo si myslíte, že by bolo vhodné priniesť?
Alkohol jej dávať nechcem, nemyslím si, že je správne, aby dieťa darovalo alkohol.



Piesen mamke k 50tke

06. 10. 2012 - 09:51, od vcelicka19

Ahojte, potrebujem poradit s pesnickou pre mamku. Chceme jej s bratom dat zahram do Radia Regina a k 50tke a nevieme si poradit s pesnickou. Smútok

nevychovane, rozmaznane dieta...

05. 10. 2012 - 09:10, od lenka80

...takto dnes pocastovala ucitelka mojho syna a vlastne aj mna. Moj syn nie je ziadny anjelik, doma sa sprava normalne, ale akonahle je medzi kamaratmi je ako odtrhnuty z retaze. V skole taktiez. Vyrusuje, cez hodinu sa hra s perami, cez prestavky sa nahana, kde sa nieco zle urobi - tam je aj on. Niekolkokrat som ho vonku pocula, ako sa rozpravaju s kamaratmi a z tych vulgarizmov mi bolo az zle.

Tak ako - som, či nie som prísna mama? :)

03. 10. 2012 - 22:07, od eva m

Si tak nejak celkom potrpím na to, že som dosť prísna mama, zatiaľ sa mi láskavý, ale dôsledný a aj trošku direktívny prístup osvedčil.
A tu, ľaľa! Môj Samko prišiel včera zo školy s ideou, že on je podľa svojich spolužiakov rozmaznaný, lebo nedostal trest.
Ale po poriadku:

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama