reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Opičia láska

30. 09. 2012 - 15:38, od georgina

Katka v inom príspevku položila zaujímavé otázky: Co konkretne povazujete za opiciu lasku? Ako by ste nechali svoje dcery vyzrat si tie plody blbosti? Ja tomuto pristupu nerozumiem. A este - preco OPICIA laska? Opice sa nejak prilis dlho staraju o svojich potomkov? Alebo prehnane?

Najprv k výrazu opičia láska.

Tehotná študentka

26. 09. 2012 - 16:36, od mamina 222

Dobry den som zufalá a ani neviem či píšem na dobrú sránku ale neviem kam sa môžem obrátiť.Moja 18 ročná dcera otehotnela a je v maturitnom ročniku na cirkevnej zdravotnej škole.

pohovor s triednou učitelkou

25. 09. 2012 - 15:47, od sklamana82

Ahojte žienky, opať po nejakom čase potrebujem poradit. Skolsky rok sa zacal, moj syn je uz piatak. A zacali sa aj problemy so správanim. Dnes syn doniesol poznamku zo skoly, že bil a skrtil deti.


reklama

Ruská básnička - súrne

21. 09. 2012 - 21:22, od lua

neučili sa Vaše deti na ruštine básničku, ktorá sa začína približne takto? vstavájte drúžna v káždyj raz.... a potom niečo že učiteľ niečo povie .... a na záver je niečo ako toľka rúku padnimí,

Poznáte rozprávku?

17. 09. 2012 - 18:37, od loulou

Ahojte naničmamky,
dnes pri kúpaní dcéry mi preblesla hlavou spomienka na večerníček z detstva, ale za ten svet si neviem spomenúť na názov.

Poraďte s fyzikou

11. 09. 2012 - 16:32, od Radina

Ahojte naničmamky, moja dcéra potrebuje helfnúť, trápi sa s tým už hodinu na nete a nič, majú totiž za úlohu z fyziky zistiť kto bol IO a Európa, keď to nahodíme do googla a nič, na fyzike preberajú optiku, prosím, ak niektorá viete poradiť napíšt

prosím poradte ako riešiť nepozornosť u dieťaťa

11. 09. 2012 - 08:35, od cucoriedka2

Začal sa školský rok a s ním aj naše trápenie. Syn je veľmi nesústredený zabúda veci, nepoznačí si úlohy potom ich zabudne urobiť. Syn ma 9 rokov a čiastočne sme s tým začali bojovať minulý školský rok. Ale teraz je to v oveľa horšej miere. Počas prázdnin bol na neurologickom vyšetrení, robili mu



Povinná predškolská výchova??

10. 09. 2012 - 08:40, od simplemente maria

Dievčatá, dlho som sa neozvala a ani neviem, kedy by som zavítala, keby ma moja švagriná nevystresovala... Prekvapenie

Na konci školského roka som totiž svojho prostredného synátora odhlásila zo škôlky, keďže bol skoro stále chorý a ja som doma s najmenším ešte jeden rok.

Tak neviete nááááhodou, ako je to stou "povinnou" predškolskou výchovou?
Hľadala som na nete, ale asi nevidím, alebo čo..

Morálna podpora

05. 09. 2012 - 14:25, od eva m

Milé dievčatá,
jednu mladú rodinku život ťažko skúša. Malé, polročné dievčatko je choré, prognóza je zlá...definitívna...
Ak máte trošku energie, pošlite, prosím, na Kramáre...

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama