Dievčatá, dlho som sa neozvala a ani neviem, kedy by som zavítala, keby ma moja švagriná nevystresovala...
Na konci školského roka som totiž svojho prostredného synátora odhlásila zo škôlky, keďže bol skoro stále chorý a ja som doma s najmenším ešte jeden rok.
Tak neviete nááááhodou, ako je to stou "povinnou" predškolskou výchovou?
Hľadala som na nete, ale asi nevidím, alebo čo..