Ahojte Dlhšie som sa nezapájala do žiadnej diskusie, občas len počítam, ale teraz sa chcem opýtať na váš názor. Mám doma 7ročnú dcéru, druháčku. Na začiatku školského roka som ostala prekvapená z predmetu "informatika". No dobre. Budú sa zoznamovať s PC, kresliť v skicári, možno písať vo Worde. Prosím. Ďalšie prekvapenie- jedna hodina týždenne=jedna známka.