reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

školské osnovy?!

12. 03. 2012 - 20:44, od mama-miťa

Ahojte Dlhšie som sa nezapájala do žiadnej diskusie, občas len počítam, ale teraz sa chcem opýtať na váš názor. Mám doma 7ročnú dcéru, druháčku. Na začiatku školského roka som ostala prekvapená z predmetu "informatika". No dobre. Budú sa zoznamovať s PC, kresliť v skicári, možno písať vo Worde. Prosím. Ďalšie prekvapenie- jedna hodina týždenne=jedna známka.


reklama

Anabolické steroidy.

22. 02. 2012 - 08:48, od Aja1

Určite ste poniektoré doma so svojimi deťmi preberali tému anabolických steroidov a ich nepriaznivý účinok na organizmus.Ja som v tejto téme radikálne za NIE ale ako to vysvetliť dieťaťu-síce už dospelému-ktoré nepočúvne v tomto rodičov,nenaštuduj



potrebujem pomoc

21. 02. 2012 - 12:13, od blanka8530

Dobry den mam otazku mam 12rocneho syna ktory chce zit u otca,v akom veku moze ist na sud vypovedat pretoze s mama ho tyra.On psychicky trpi mali sme sud kde nas poslali k nezavyslemu psychologickemu vysetreniu kde sa to plati,kto to vlastne ma pl

Detská výslovnosť

14. 02. 2012 - 16:22, od georgina

Vraví sa, že všetko je na webe, ale nie vždy sa všetko dá nájsť Veľký úsmev.

Druhý deň sa snažím vygoogliť nejaké dobré detské básničky na nácvik výslovnosti. Z mojej "internej" pamäte som totiž horko-ťažko vytiahla len Pieseň o jeseni od Ľ. Feldeka. Viac ani ťuk.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama