ahojte všetky čo ste tu , prosím Vás o radu , som rozvedená už asi tak pol roka , mám 3 deti tá najstaršia je somnou , prostredný syn ostal s otcom lebo moze robit co chce fajcit a dostava dari ako nikdy predtym //ma 14rokov// a mam este jednu dce
Ahojte maminy. Chcem vás poprosiť o radu, alebo spôsob ako dokázať synovi pomôcť. Syn ma zníženú pozornosť. Vcelku sa drží, ale máme problém s písaním diktátov. Denne cvičíme a píšeme diktát, ale mám pocit, že to nepomáha.
Čo robievate v zime cez prázdniny? Čakajú nás 2 týždne voľna a nechcem aby sa dcérka nudila, tak chcem vymyslieť nejaký program. Je jedináčik, takže doma sa celé dva týždne sama hrať nemôže. Spolužiačky, kamarátky - to všetko je odcestované alebo s rodinami - po babkách. My nie sme veľká rodina, takže návštevy neprichádzajú do úvahy.
Ahojte maminky!! som tu prvý krát a tak si chcem vyliať srdiečko alebo tie nervy v kýbli.... Cítim sa mizerne,čítam si tu Vaše príspevky a veľa krát sa v nich vidím. som 5 rok na materskej,mám dve krásne,zdravé detičky milujuceho manžela stále na cestach a vobec mám asi všetko čo k šťastnému životu potrebujem...
Ahojte nanicmamky.Potrebujem poradit.Som na RD s 11m syncekom a mam este 4,5 rocne dievcatko.Obidvaja su chory....klasika sopel kasel alemala mi este aj hnackuje.Ale ja viem z coho.............zjedla pol krabice medovnikov kym som spala
Napriek tomu že sama potrebujem pomoc, chcela by som dobrých ludí poprosit o pomoc nie pre mna moje 4 deti, ale pre pani, ktorá si to velmi zaslúži a potrebuje to.
AHojte žienky, zase od vás potrebujem radu, ako odnaučiť 9 apol mesačného drobca, aby ma nehrýzol :( na to, žč dojčenie je vec prirodzená, u mna je to dosť zložité.
Poslanie, trest? Nuž veru dlho som si myslela, že trest. Len som nevedela za čo...Keď som sa bližšie začala zaoberať duchovnými témami a začala viac rozmýšľať prečo ja? zistila som, že som zrejme v minulom živote bola strááááááášne nepodarené a problémové dieťa- tak a teraz sa mi to vracia.
Už mnoho krát ste nie len mne dokázali, že máte srdce na správnom mieste a tak znova posilnená túžbou urobiť život niekomu znesiteľnejším obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc.