reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

co mi vzala sekcia

21. 05. 2012 - 22:29, od zuzica3

Milé naničmamky som obyčajná mamička troch detí/5r a3r dievčatka a 8mes.chlapčeka/.Vdakabohu sú všetky zdravé,ale nie o tom som chcelaChichocem sa Všetky moje de

Som maminka

20. 05. 2012 - 17:02, od mirka_s

Tak som teda zistila to moje heslo...a nakoniec som s5 na mojom starom učte..ja som ale šmotka...tak teda to napisem sem :) sice až po dvoch mesiacoch co mame doma babätko ale nejako som zabudla svoje stare heslo...namiesto dievcatka nam ale prisiel chlapcek...vola sa Marek ...mal 50 cm a 3250 gramov...teraz ma už ovela viac rastie ako z vody veeelmi vela priberaa :)dufam ze to pojde takto da

Nemčina či ruština?

17. 05. 2012 - 07:34, od lua

Do konca mesiaca sa musíme rozhodnúť, na ktorý jazyk bude dcérka chodiť od budúceho roka. Doteraz mali všetci AJ, keďže sú jazyková škola a má im pribudnúť buď ruština alebo nemčina. Jej sa ťažko učia niektoré slovíčka.


reklama

Ja som asi fakt NANIC MAMA... :(

26. 04. 2012 - 10:49, od nelly31

Ja som asi fakt nanič mama. Iné si proste povedať neviem. Mám dve deti - 9 ročnú slečnu a 6 ročného chlapca. Konečne sme sa poriadne zabývali vo svojom a splácame asi ako každý hypotéku až do dôchodkového veku.

Už naozaj neviem čo mám robiť...

15. 04. 2012 - 23:27, od mirka236

Dobrý deň,

obraciam sa na vás s mnohými otázkami, ani neviem ako začať je toho tak veľa.
Nechali sme to dlho čakať a teraz bude asi ťažké nájsť riešenie, verili sme ľudom, školstvu...CHYBA!!!!

dieta a školka

10. 04. 2012 - 20:55, od Lucia Bakova

Dobry Den...
Vedel by mi niekto poradit?
Mam dcerku s ktorou som bola na zapise v školke ako s 3ročnu,žial mi ju neprijali...Fajn neriešila som to .
No dcerka ma teraz 5 rokov ,znova som snou šla na zapis do predškolskej školky.Opet mi ju neprijali!



chcem prestat kojit

03. 04. 2012 - 07:56, od aallyas

ahojte neviem mi niekto poradit ? Maly ma 8 mesiacov 7 mesiacov som ho kojila,ked mu narastli zubky zacal odmietat prsnik,este mesiac sme to nejak ustali,kojila som v noci ked bol ospaly.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama