Tak som teda zistila to moje heslo...a nakoniec som s5 na mojom starom učte..ja som ale šmotka...tak teda to napisem sem :) sice až po dvoch mesiacoch co mame doma babätko ale nejako som zabudla svoje stare heslo...namiesto dievcatka nam ale prisiel chlapcek...vola sa Marek ...mal 50 cm a 3250 gramov...teraz ma už ovela viac rastie ako z vody veeelmi vela priberaa :)dufam ze to pojde takto da
Do konca mesiaca sa musíme rozhodnúť, na ktorý jazyk bude dcérka chodiť od budúceho roka. Doteraz mali všetci AJ, keďže sú jazyková škola a má im pribudnúť buď ruština alebo nemčina. Jej sa ťažko učia niektoré slovíčka.
Ja som asi fakt nanič mama. Iné si proste povedať neviem. Mám dve deti - 9 ročnú slečnu a 6 ročného chlapca. Konečne sme sa poriadne zabývali vo svojom a splácame asi ako každý hypotéku až do dôchodkového veku.
obraciam sa na vás s mnohými otázkami, ani neviem ako začať je toho tak veľa.
Nechali sme to dlho čakať a teraz bude asi ťažké nájsť riešenie, verili sme ľudom, školstvu...CHYBA!!!!
Dobry Den...
Vedel by mi niekto poradit?
Mam dcerku s ktorou som bola na zapise v školke ako s 3ročnu,žial mi ju neprijali...Fajn neriešila som to .
No dcerka ma teraz 5 rokov ,znova som snou šla na zapis do predškolskej školky.Opet mi ju neprijali!
ahojte neviem mi niekto poradit ? Maly ma 8 mesiacov 7 mesiacov som ho kojila,ked mu narastli zubky zacal odmietat prsnik,este mesiac sme to nejak ustali,kojila som v noci ked bol ospaly.
Hanka a Julka, samozrejme. pre tie, ktoré by náhodou netušili / poslednú dobu nestíham písať/, sú to naše dcérenky- jedna bude mať o chvíľu 8 aa druhá má šesť.
A vždy ma chtiac- nechtiac niečo naučia.
Včera moja čarovná Júlia vraví: Maminka, spomalila som svet. vlastne som ho chcela začarovať, aby bol v poriadku a vypálilo to takto...Zaujímavé... "